Good Gout BIO Rajčátka s pastinákem a bulgurem 6m+ 2x190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Dětská výživa Good Gout je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce a obsahuje pastinák, rajčata a bulgur, doplněné trochou bazalky.
Skladem na e-shopu
129

Cena za 100 g: 36 Kč

O produktu

50130498

Chcete dopřát vašemu malému strávníkovi to nejlepší na poli dětské gastronomie? Vsaďte na zeleninový příkrm Good Gout! Lahodná kombinace rajčat a bazalky je doplněna jemným pastinákem a bulgurem. Předvařená a nalámaná celozrnná pšenice je ideálním doplněním vegetariánského oběda či večeře. Příkrm je doplněný kapkou extra panenského olivového oleje. Všechny suroviny jsou BIO kvalitě a příkrm je vhodný pro děti již od ukončeného 6. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninový příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • BIO kvalita
  • nové a originální chutě pro vaše děťátko

Složení

30 % bio rajčatové pyré, 30 % bio pastináku, voda, 7 % bio cibule, 5,5 % bio pšeničného bulguru (LEPEK), 2 % bio rajčatového koncentrátu, 0,5 % bio extra panenského olivového oleje, 0,3 % bio bazalky. Obsahuje lepek.

Použití

Jako nejvhodnější přípravu doporučujeme ohřívat po dobu 2-3 minuty ve vodní lázni. Pokropte studenou vodou, chvíli počkejte a poté kryt sejměte. Pro rychlejší přípravu, propíchněte víko a ohřívejte 30 sekund na 850W. Sejměte víko. Promíchejte, zkontrolujte teplotu a podávejte!

Upozornění

Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě, po otevření v chladničce, a to max. 24 hodin. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.