Good Gout BIO Hruškový jogurt s borůvkami 6m+ kapsička 90 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Ovocný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Bio fermentované mléko a vysoký podíl lahodného ovoce. Jogurt je zahuštěný malou lžičkou ječné mouky.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119276

Ovocný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Good Gout BIO Hruškový jogurt s borůvkami je bio fermentované mléko a vysoký podíl lahodného ovoce. Jogurt je zahuštěný malou lžičkou ječné mouky.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • vysoký podíl ovoce
  • uzavíratelný obal

Složení

50 % bio fermentované mléko, 22 % bio hrušky Williams, 15 % bio borůvky, voda, 4 % bio ječná mouka (lepek), koncentrát šťávy z bio citronů. Alergeny: obsahuje lepek a laktózu. Pasterizováno. Tepelně upraveno. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno ve Španělsku.

Použití

Před otevřením dobře protřepejte. Jogurt můžete nalít do misky nebo přímo na lžičku. Dobrou chuť! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Nenechávejte děti do 36 měsíců s víčkem bez dozoru. Nikdy nevkládejte sáček do mikrovlnné trouby. Potravina pro zvláštní výživu. Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud váš lékař neurčí jinak. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.