Good Gout BIO Kokosový jogurt s mangem, banánem a marakujou 6m+ kapsička 90 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Ovocný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Lahodné tropické ovoce s kokosovým mlékem osvěžené kapkou citrónu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119259

Ovocný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Lahodné tropické ovoce s kokosovým mlékem osvěžené kapkou citrónu. Přesnídávka v uzavíratelné kapsičce je konzervována pouze tepelnou úpravou. Obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry. Neobsahuje lepek. 

Hlavní vlastnosti:

  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • neobsahuje přidané cukry
  • neobsahuje lepek

Složení

38,5 % bio mango, 33 % bio kokosové mléko, 16 % bio banány, voda, 2 % rýžová mouka, 1,5 % bio marakujová šťáva, koncentrovaná šťáva z bio citronů. Bez lepku. Neobsahuje laktózu. Pasterizováno. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno ve Španělsku.

Použití

Před použitím dobře protřepejte. Vylijte do misky nebo přímo na lžíci. Dobrou chuť! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 48 hodin.

Upozornění

Nenechávejte děti do 36 měsíců s víčkem bez dozoru. Nikdy nedávejte sáček do mikrovlnné trouby. Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování. Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud lékař neurčí jinak.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.