Good Gout BIO Dětská jahodová instantní kaše v prášku 8m+ 200 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Dětská kaše obsahuje bohatou směs 7 druhů cereálií a voňavé jahody. Celozrnné obiloviny si uchovávají maximum nutričních benefitů. Od ukončeného 8. měsíce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119246

Obilný příkrm v prášku pro malé děti a kojence od ukončeného 8. měsíce. Dětská kaše obsahuje bohatou směs 7 druhů cereálií a voňavé jahody. Celozrnné obiloviny si uchovávají maximum nutričních benefitů.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • neobsahuje přidané cukry
  • uzavíratelný obal

Složení

96 % bio cereálie (bio celozrnná pšeničná mouka (lepek)), bio celozrnná ovesná mouka (lepek), bio rýžová mouka, bio celozrnná žitná mouka (lepek), bio celozrnná ječná mouka (lepek), bio kukuřičná mouka, bio jáhlová mouka, 4 % sušený bio jahodový prášek, vitamín B1. Alergeny: obsahuje lepek. Baleno v ochranné atmosféře. Pufované. Pečené. 1 lžíce kaše = 4 g.

Použití

Před použitím vysterilizujte nádobí, které budete potřebovat na přípravu a připravte kojenecké mléko. Příprava do lahvičky: Přidejte jednu polévkovou lžíci instantní kaše na každých 50 ml mléka v lahvi. Lahev dobře protřepejte, aby se rozpustily hrudky. Před podáváním zkontrolujte teplotu. Příprava v misce: Přidejte jednu polévkovou lžíci kaše na každé 3 polévkové lžíce mléka do misky. Dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Nespotřebované zbytky hotové kaše zlikvidujte a znovu nepodávejte!

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě bez zápachů. Spotřebujte do 4 týdnů od otevření.

Upozornění

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Dětská výživa od ukončeného 8. měsíce. Není vhodné pro kojence mladší 8 měsíců. Potravina pro zvláštní výživu. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat správné dávkování, postup přípravy a skladování dle pokynů výrobce. Již od prvních zoubků věnujte pozornost pravidelné péči o zubní hygienu Vašeho děťátka. Nenechávejte kojence mladší než 36 měsíců bez dozoru s obalem a víčkem výrobku!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.