Good Gout BIO Dětská ovesná, pšeničná a rýžová instantní kaše v prášku 6m+ 200 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Jemná kašička připravená z celozrnných obilovin, které si uchovávají maximum nutričních vlastností. Přirozená chuť v bio kvalitě. Od ukončeného 6. měsíce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119244

Obilný příkrm v prášku pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Jemná kašička připravená z celozrnných obilovin, které si uchovávají maximum nutričních vlastností. Receptura je založená na přirozené chuti obilovin v bio kvalitě a pohrává si s jemností rýže a výraznější chuti pšenice s ovsem.

Hlavní vlastnosti:

  • tři druhy celozrnných obilovin
  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • uzavíratelný obal

Složení

50 % bio celozrnná pšeničná mouka (lepek), 30 % bio rýžová mouka, 20 % bio celozrnná ovesná mouka (lepek), vitamín B1. Alergeny: obsahuje lepek. Baleno v ochranné atmosféře. Pufované. Pečené. 1 lžíce kaše = 4 g.

Použití

Před použitím vysterilizujte nádobí, které budete potřebovat na přípravu a připravte kojenecké mléko. Příprava do lahvičky: Přidejte jednu polévkovou lžíci instantní kaše na každých 50 ml mléka v lahvi. Lahev dobře protřepejte, aby se rozpustily hrudky. Před podáváním zkontrolujte teplotu. Příprava v misce: Přidejte jednu polévkovou lžíci kaše na každé 3 polévkové lžíce mléka do misky. Dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Nespotřebované zbytky hotové kaše zlikvidujte a znovu nepodávejte!

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě bez zápachů. Spotřebujte do 4 týdnů od otevření.

Upozornění

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Dětská výživa od ukončeného 6. měsíce. Není vhodné pro kojence mladší 6 měsíců. Potravina pro zvláštní výživu. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat správné dávkování, postup přípravy a skladování dle pokynů výrobce. Již od prvních zoubků věnujte pozornost pravidelné péči o zubní hygienu Vašeho děťátka. Nenechávejte kojence mladší než 36 měsíců bez dozoru s obalem a víčkem výrobku!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.