Ostatní příkrmy

Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s borůvkami 10m+ 40 g

Značka: GOOD GOUT
  • Rýžová kolečka z pufované rýže ochucené jen šťávou z ovoce a zeleniny. První svačinku do ručičky si Vaše dítě zaručeně užije. Od ukončeného 10. měsíce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s borůvkami 10m+ 40 g

50119251

Úvod

Rýžová kolečka z pufované bílé i celozrnné rýže ochucené jen šťávou z ovoce a zeleniny. Jídlo do ručičky patří mezi báječná dobrodružství prvního roku života a křupavou pochoutku ochucenou borůvkami a jablky si Vaše dítě zaručeně užije. Pro malé děti a kojence od ukončeného 10. měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • neobsahuje přidané cukry
  • první jídlo do ručičky

Složení

58 % bio bílá rýže, 25 % bio celozrnná rýže, 16 % koncentrát šťávy z bio jablek, 0,5 % koncentrát šťávy z bio řepy, 0,2 % šťávy z bio borůvek, 0,2 % koncentrát šťávy z černé mrkve. Vitamín B1. Bez lepku. Alergeny: může obsahovat stopy sóji, mléka a sezamu. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno v Holandsku.


Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu. Skladujte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 5 dnů. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali rýžové mini koláčky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.