Good Gout BIO Quinoa s brokolicí a ricottou 12m+ 220 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Zeleninový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 12. měsíce. Skvělá kombinace brokolice a ricotty je doplněná lehce křupavou quinoou. Neobsahuje lepek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119268

Zeleninový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 12. měsíce. Skvělá kombinace brokolice a ricotty je doplněná lehce křupavou quinoou. 1 kapsička = kompletní strava přizpůsobená dítěti. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • 100 % bio kvalita
  • chuťově vyladěná receptura
  • neobsahuje lepek

Složení

62 % bio brokolice, voda, 10 % bio ricotta (organické mléčné sérum, bio mléko, sůl, regulátor kyselosti: kyselina mléčná (laktóza)), 6% bio vařená quinoa. Neobsahuje lepek. Alergeny: obsahuje laktózu. Sterilováno. Tepelně upraveno. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno ve Francii.

Použití

Jako nejvhodnější přípravu doporučujeme kapsičku ohřívat po dobu 1 minuty ve vodní lázni. Pro rychlejší přípravu vyprázdněte obsah do misky nebo jej otevřete a vložte přímo do mikrovlnné trouby. Zahřívejte 30 sekund při 750 W (dobu ohřívání přizpůsobte). Promíchejte, zkontrolujte teplotu a máte hotovo! Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Neohřívejte v klasické troubě. Nepřidávejte sůl. Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.