Good Gout BIO Zelené fazolky s hovězím masem 6m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Zeleninovo-masový příkrm od ukončeného 6. měsíce. Fazolky s hovězím vylepšené šalotkou, malou hrstkou rozinek a vůní divokého tymiánu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119241

Zeleninovo-masový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Fazolky s hovězím vylepšené šalotkou, malou hrstkou rozinek a vůní divokého tymiánu. 1 kapsička = kompletní strava přizpůsobená dítěti. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • suroviny v bio kvalitě
  • uzavíratelný obal
  • bez lepku

Složení

70 % bio zelené fazolky, voda, 8 % bio hovězí maso, 2,5 % bio rozinky, 1 % bio šalotka, bio tymián, bio slunečnicový olej. Tepelně upraveno. Sterilováno.

Použití

Nejlépe kapsičku ohřejete ve vodní lázni. Pro rychlejší přípravu vyprázdněte obsah sáčku do misky nebo jej otevřete a vložte přímo do mikrovlnné trouby. Zahřívejte 30 sekund při 750 W (dobu ohřívání přizpůsobte). Promíchejte, zkontrolujte teplotu a máte hotovo! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování. Potravina pro zvláštní výživu. Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud váš lékař neurčí jinak.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.