Green Apotheke Dobrá snídaně moruše a acai 5x65 g

Potraviny a nápoje

Skladem na e-shopu

89

Cena za 1 kg: 274 Kč

O produktu

Přemýšlíte o snídani, která by byla z výživového hlediska co nejhodnotnější? Láká vás tzv. RAW food, tedy „živá strava“ bez chemické a tepelné úpravy? Vyzkoušejte Dobrou snídani s moruší a acai Green Apotheke, jejímž základem je pohanka. Směs dále obsahuje semínka, kousky sušeného ovoce a přídavek superfoods, mimořádně nutričně hodnotných potravin. K doslazení je použit nerafinovaný kokosový cukr s karamelovou chutí a nízkým glykemickým indexem. Díky tomu, že je Dobrá snídaně zpracovávána při teplotě maximálně do 42 °C, všechny složky si zachovávají co nejvyšší podíl zdraví prospěšných látek. Dobrá snídaně je bezlepková, obsahuje vysoký podíl vlákniny, snadno a rychle se připravuje a nenajdete v ní instantní složky. Balení je vhodné i na cesty.

Složení

Bio pohanka, chia semínka*, moruše plod* 10 %, bio kokosový cukr, slunečnicová semínka*, švestka plod, kustovnice plod*, bio kakao nepražené, rakytník plod, bio acai* 1 %, skořice mletá. *raw ingredience

Použití

Obsah 1 sáčku (65 g) nasypejte do misky a zalijte přibližně 120 - 150 ml horké vody či mléka, příznivci raw mohou použít tekutinu do 42 °C. Zamíchejte a nechte cca 3 minuty odstát. Při použití vlažné tekutiny je nutné dobu odpočinutí prodloužit. Připravená kaše je určena k rychlé spotřebě. Náš tip: Směs je možné doplnit čerstvým ovocem či ořechy, dosladit medem nebo zjemnit bílým jogurtem.