GreenFood Performance Creatine Juicy malina 420 g

Doplněk stravy

GreenFood Performance Creatine Juicy obsahuje mikronizovaný kreatin monohydrát s garantovanou čistotou a kvalitou. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost.
685

Cena za 100 g: 163 Kč

O produktu: GreenFood Performance Creatine Juicy malina 420 g

50144202

GreenFood Performance Creatine Juicy malina obsahuje mikronizovaný kreatin monohydrát s garantovanou čistotou a kvalitou. Tato látka tělu vlastní je obsažená v každé buňce, její zásoby se mění v závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty. Suplementace kreatinu je využívána ve všech sportovních odvětvích. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu *.

Hlavní vlastnosti

  • mikronizovaný kreatin monohydrát s garantovanou čistotou
  • vhodné i pro vegany
  • příchuť malina 

Dávkování

Doporučená denní dávka je 1 odměrka. Jednu odměrku prášku rozmíchejte ve 300 ml vody a vypijte nejlépe 30 minut před tréninkem.

Složení

Kreatin (syntetický), přírodní aroma malina, regulátor kyselosti – kyselina citronová, barvivo – prášek z červené řepy, sladidlo – sukralóza, protispékavá látka – oxid křemičitý. Neobsahuje lepek. GMO free. V denní dávce 5,6 g: Kreatin 5 000 mg.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy.  Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.