GS Ginkgo 60 Premium dárkové balení 60+30 tablet

50116472

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

279

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

Darujte GS Ginkgo 60 Premium s vysokým obsahem extraktu z Ginkgo biloby pro podporu paměti a soustředění. Přípravek je obohacen o výtažky z hlohu a Gotu koly. Hloh napomáhá prokrvení. Gotu kola povzbuzuje duševní a kognitivní funkce jako je paměť nebo soustředění. Dárková kazeta + 30 tablet navíc.

Hlavní vlastnosti:

  • Ginkgo biloba příznivě ovlivňuje normální mozkovou činnost a kognitivní funkce, přispívá k duševní rovnováze; podporuje prokrvení
  • Gotu kola příznivě ovlivňuje mozkovou činnost, která má vliv na paměť a soustředění; podporuje prokrvení mozku i končetin
  • Hloh obecný podporuje prokrvení mozku i končetin

Dávkování

1 tableta denně, nejlépe při jídle.

Složení

GS Ginkgo 60 Premium obsahuje 60 mg standardizovaného extraktu z mladých lístků ginkga, který se získává speciální technologií (obsahuje 24 % ginkgoflavono­glykosidů a 6 % terpenolaktonů). Tím je zaručeno vysoké množství nejdůležitějších aktivních látek v každé tabletě. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Může snižovat srážlivost krve. Osoby s poruchami krevní srážlivosti mohou užívat pouze se souhlasem lékaře. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Značka GS
Produktová řada Vánoce
Forma Tablety
Bez lepku Ano
Bez laktózy Ano
Věk dítěte od 18 let
EAN 8594032758937