GS Ginkgo 60 Premium tbl.90+30 Vánoce 2016

GS Ginkgo 60 Premium tbl.90+30 Vánoce 2016

Doplněk stravy Více o legislativě
299 Kč Dostupnost:
skladem

• Silný extrakt 60 mg ginkga z mladých listů obohacený o hloh, gotu kolu a hořčík pro lepší paměť a prokrvení.
• Navíc v každém balení poukaz 250 Kč na CEWE FOTOKNIHU od Fotolabu.
• Hrajte o GS Diamantové poukazy na vysněné zážitky v celkové hodnotě 500 000 Kč.

Podrobné informace o produktu

Co je GS Ginkgo 60 PREMIUM?
GS Ginkgo 60 PREMIUM je prémiový přípravek s vysokým obsahem extraktu ginkga z mladých lístků, obohaceného o hloh, který podporuje prokrvení, a gotu kolu pro podporu paměti a soustředění.

Jak získat Fotoknihu? Koupí produktu získáte pro sebe nebo své blízké hned dva dárky!
Účastí v soutěži získáváte ještě voucher na CEWE FOTOKNIHU od Fotolab v hodnotě 250 Kč bez omezení výše nákupu. Do této soutěže o hlavní výhry v celkové hodnotě 500 000 Kč se zapojíte  na www.darujigs.cz  zadáním kódu z obalu produktu.


Ginkgo biloba
Ginkgo biloba je jeden z vůbec nejstarších zachovaných stromů na světě (udává se více než 200 mil. let). Vyznačuje se mimořádnou schopností odolávat procesům vlastního biologického stárnutí a nepříznivým vnějším vlivům. Dnes se řadí mezi nejlépe prozkoumané a zdokumentované rostliny s širokým využitím. Mnoha klinickými studiemi1 bylo prokázáno, že ginkgo biloba podporuje paměť, soustředění, činnost kardiovaskulárního systému a prokrvení mozku i končetin.
GS Ginkgo 60 Premium obsahuje 60 mg standardizovaného extraktu z mladých lístků ginkga, který se získává speciální technologií (obsahuje 24 % ginkgoflavono¬glykosidů a 6 % terpenolaktonů). Tím je zaručeno vysoké množství nejdůležitějších účinných látek v každé tabletě.

Hloh obecný (Crataegus laevigata)
Hloh je trnitý, vytrvalý strom nebo statný keř, který dosahuje výšky až několik metrů. Dnes se běžně vyskytuje také u nás. Pro své pozitivní účinky na zdraví je využíván i v tradičním bylinkářství, kde se využívají květy, listy i plody. Hloh obecný je vhodný zejména pro podporu prokrvení mozku i končetin.
 
Gotu kola (pupečník asijský)
Gotu kola patří mezi tradiční byliny po staletí využívané ve východní Asii. I účinky této byliny byly potvrzeny klinickými studiemi.2
Podporuje mozkovou činnost (paměť, soustředění atd.), prokrvení mozku i končetin a mentální zdraví.

Kdy je vhodné GS Ginkgo 60 PREMIUM užívat?
● Pro podporu krátkodobé i dlouhodobé paměti.
● Pro podporu soustředění.
● Při pocitech studených rukou a nohou.
● Pro podporu duševní i psychické výkonnosti.

Dávkování:
Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe při jídle.

Upozornění:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Osoby s poruchami krevní srážlivosti mohou užívat pouze se souhlasem lékaře. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

*1 – Barry S. Oken, MD; Daniel M. Storzbach, PhD; Jeffrey A. Kaye, MD. Arch Neurol. 1998;55(11):1409–1415.
*2 – Wattanathorn J1, Mator L, Muchimapura S, Tongun T, Pasuriwong O, Piyawatkul N, Yimtae K, Sripanidkulchai B, Singkhoraard J. J Ethnopharmacol. 2008 Mar 5;116(2):325–32.

Balení: 90 + 30 tablet

Parametry produktu

  • Značka
  • GS
  • Forma
  • Tablety
  • Pro koho
  • Dospělý
  • EAN
  • 8594032757572
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků