GS Hlíva Orient se zázvorem tbl.80+40

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Hlíva Orient se zázvorem je jediná hlíva obohacená o mnohonásobné účinky zázvoru a unikátní Orient komplex z orientálních bylin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50090658

GS Hlíva Orient se zázvorem obohacená o Orient komplex bylin (kardamon, hřebíček, skořice). Navíc s vitamínem C a zinkem.

  • Vitamin C, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu nepříznivými vlivy okolí, v období zvýšené zátěže, při stresu, zvýšené tělesné námaze atd.
  • Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Kdy užívat GS Hlíva Orient se zázvorem?

  • V době zvýšené zátěže organismu.
  • Pro dlouhodobou podporu imunity v průběhu celého roku.

Složení:

Hlíva ústřičná (extrakt 18:1–56 mg) 1000 mg, zázvor (standardizovaný extrakt 25:1–20 mg) 500 mg, zinek 20 mg, vitamin C 80 mg, Orient komplex: Kardamom – semeno 10 mg, Hřebíček – květ 10 mg, Skořice – kůra 10 mg v jedné tabletě.

Jak užívat GS Hlíva Orient se zázvorem:

Doporučené dávkování je 1–2 tablety denně. Děti od 3 let 1 tableta denně. Po dobu imunity v době zvýšené zátěže užívejte 2 tablety denně, nejlépe po jídle. Pro dlouhodobou podporu imunity, trávení a vitality v průběhu celého roku užívejte 1 tabletu denně, nejlépe po jídle.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.