GS Mamavit Prefolin + DHA 30 tablet + 30 kapslí + dárek kapky GS Vitamin D3 10,8 ml

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Mamavit Prefolin + DHA je výživový doplněk pro ženy plánující těhotenství a těhotné i kojící maminky. Vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů, kyseliny listové + DHA a EPA. Nyní v limitované edici s kapkami GS Vitamin D3.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
485

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50135345

Výživový doplněk pro ženy plánující těhotenství a těhotné i kojící maminky. GS Mamavit Prefolin + DHA obsahuje kompletní a vyváženou kombinaci 23 vitaminů a minerálů včetně vysoké dávky kyseliny listové v přirozené formě, hořčíku + DHA a EPA (omega-3 nenasycených mastných kyselin) a dalších důležitých látek. Díky speciální technologii jsou kapsle bez typického rybího zápachu. Toto složení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí tak, aby vyhovovalo maminkám i miminkům ve všech důležitých obdobích. Nyní v limitované edici s kapkami GS Vitamin D3 10,8 ml, které jsou vhodné pro miminka již od 1 měsíce. Vitamin D je potřebný ke správnému růstu a vývoji kostí a napomáhá k udržení pevných kostí a zubů. Přispívá k normální funkci imunitního systému celé rodiny.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny  

DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaneová) patří do skupiny omega-3 nenasycených mastných kyselin. Lidské tělo není schopno tyto látky samo vytvářet (nebo jen ve velmi omezené míře), proto je musíme přijímat ve stravě. Jejich hlavním zdrojem jsou zejména mořské ryby. V těhotenství a při kojení navíc potřeba omega-3 nenasycených mastných kyselin stoupá. Příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem.* GS Mamavit Prefolin + DHA obsahuje DHA a EPA v přirozené formě, díky čemuž mají o 50 % vyšší vstřebatelnost než polosyntetické ethylestery.

Hlavní vlastnosti:

  • pro období plánování těhotenství, těhotenství a kojení
  • kompletní a vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů
  • vysoká dávka kyseliny listové v přirozené formě (800 μg)
  • DHA a EPA v přírodní formě s vysokou vstřebatelností a bez typické rybí pachuti – komfort pro citlivé vnímání těhotných žen
  • bez barviv a konzervačních látek
  • bez cukru

Dávkování

GS Mamavit Prefolin + DHA 30 tablet + 30 kapslí:

  • V období plánování těhotenství užívejte střídavě obden 1 tabletu a 1 kapsli vždy po jídle nebo během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
  • V období těhotenství a kojení užívejte 1x denně 1 tabletu + 1 kapsli vždy po jídle nebo během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Kapky GS Vitamin D3:

  • Děti a mládež – 1 kapka denně
  • Dospělí – 1 až 2 kapky denně

Složení

Tablety: hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, kyselina L-askorbová, plnidla (celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, maltodextrin), fumaran železnatý, DL-alfa-tokoferol acetát, niacin, protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), glukonan mědnatý, oxid zinečnatý, D-pantothenan vápenatý, síran manganatý, pyridoxin hydrochlorid, beta-karoten, thiamin hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, jodid draselný, molybdenan sodný, chlorid chromitý, seleničitan sodný, biotin, cholekalciferol, cyanokobalamin. Kapsle: rybí olej (min. 50 % DHA), želatinový obal (želatina, glycerol, čištěná voda, pektin). Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Kapky: nosič (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), cholekalciferol.

Upozornění

GS Mamavit Prefolin + DHA 30 tablet + 30 kapslí: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Doporučení: Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky.

GS Vitamin D3 10,8 ml: Není určeno pro děti do 1 měsíce. Užití přípravku u malých dětí konzultujte s lékařem. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. 

*Příznivého účinku se dosáhne při přijmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.