GS Triomen Forte 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Triomen Forte - trojí síla pro muže v nejlepším věku. Slivoň africká podporuje zdraví mužské prostaty. Kořen maca podporuje sexuální zdraví. Extrakt ze sibiřského ženšenu podporuje vitalitu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50093264

GS Triomen Forte obsahuje unikátní kombinaci tří vysoce kvalitních rostlinných extraktů.

  • Podporuje zdraví mužské prostaty, močového měchýře a močových cest díky extraktům slivoně africké (Pygeum africanum).
  • Podporuje mužnost, fyzickou kondici a plodnost pomocí kořene macca (Lepidium meyenii).
  • Podporuje vitalitu, fyzickou a duševní kondici díky extraktům ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus).

Rostlinné látky obsažené v přípravku GS Triomen Forte patří do skupiny adaptogenů, tj. látek, které dokáží dlouhodobě podporovat duševní a fyzickou kondici. Díky těmto látkám se dokáže organismus rovněž lépe přizpůsobovat různým stresovým situacím v okolním prostředí.

Jak užívat GS Triomen Forte:

Užívejte pravidelně 1 kapsli denně. Zpočátku (alespoň 4 týdny) je vhodné dávkování zvýšit na 2 kapsle denně. Kapsle můžete užít naráz nebo rozděleně kdykoliv v průběhu dne (nejlépe během jídla).

Složení:

Slivoň africká (Pygeum africanum) – extrakt z kůry 3:1 100 mg, Maca (Lepidium meyenii) – kořen 15 mg, Sibiřský ženšen (Eleut­herococcus senticosus) – extrakt z kořene 10:1 10 mg.

Upozornění:

Určeno pro dospělé muže. Není vodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.