GS Triomen Forte cps.80+40 Vánoce 2016

Doplněk stravy

Značka: GS
• Pro muže, kteří aktivně pečují o svou prostatu, vitalitu a záleží jim na kvalitě sexuálního života.• Navíc každý vyhrává poukaz 250 Kč na CEWE FOTOKNIHU od Fotolabu.• Hrajte o GS Diamantové poukazy na vysněné zážitky v celkové hodnotě 500 000 Kč.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097376

Proč právě GS Triomen Forte?
Přípravek GS Triomen Forte byl vyvinut podle současných poznatků moderní medicíny a farmaceutické technologie týmem odborníků Green-Swan Pharmaceuticals.

Obsahuje unikátní kombinaci tří vysoce kvalitních rostlinných extraktů pro zajištění:
• Podpory zdraví mužské prostaty, močového měchýře a močových cest díky extraktům slivoně africké (Pygeum africanum).
• Podporu mužnosti, fyzické kondice a plodnosti pomocí kořene macca (Lepidium meyenii).
• Podporu vitality, fyzické a duševní kondice díky extraktům ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus).

Jak získat Fotoknihu? Koupí produktu získáte pro sebe nebo své blízké hned dva dárky!
Účastí v soutěži získáváte ještě voucher na CEWE FOTOKNIHU od Fotolab v hodnotě 250 Kč bez omezení výše nákupu. Do této soutěže o hlavní výhry v celkové hodnotě 500 000 Kč se zapojíte  na www.darujigs.cz  zadáním kódu z obalu produktu.

Podpora duševní a fyzické kondice
Rostlinné látky obsažené v přípravku GS Triomen Forte patří do skupiny adaptogenů, tj. látek, které dokáží dlouhodobě podporovat duševní a fyzickou kondici. Díky těmto látkám se dokáže organismus rovněž lépe přizpůsobovat různým stresovým situacím v okolním prostředí.
Pokud pociťujete nedostatek vitality, rostlinné extrakty v přípravku GS Triomen Forte Vám pomohou díky ovlivnění fyzické a duševní kondice podpořit Vaši vitalitu a cítit se lépe.  Díky vysokému množství účinných látek v každé kapsli využijete svých duševních a fyzických schopností pro příjemné a kvalitnější prožití dne.
Obsažené extrakty jsou získávány speciálními postupy, které zajišťují vysoké množství účinných látek v každé kapsli.

Dávkování:
Užívejte pravidelně 1 kapsli denně. Zpočátku (alespoň 4 týdny) je vhodné dávkování zvýšit na 2 kapsle denně. Způsob užití: Kapsle můžete užít naráz nebo rozděleně kdykoliv v průběhu dne (nejlépe během jídla) a zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Výživová složka v 1 kapsli:
Slivoň africká (Pygeum africanum) – extrakt z kůry 3:1 100 mg
Maca (Lepidium meyenii) – kořen 15 mg
Sibiřský ženšen (Eleut¬herococcus senticosus) – extrakt z kořene 10:1 10 mg
 
Upozornění:
Určeno pro dospělé muže. Není vodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Balení: 80+40 kapslí


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.