Guareta EasySlim s příchutí kakaa 14 tablet

Doplněk stravy

Značka: GUARETA
Tablety jsou tvořeny směsí rozpustné a nerozpustné vlákniny. Jsou určeny zejména k užívání mezi jídly, kdy pomáhají zvládnout chuť na sladké.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50033311

Tablety k doplnění vlákniny s příchutí kakaka. Guareta EasySlim tablety jsou tvořeny směsí rozpustné a nerozpustné vlákniny. Jsou určeny zejména k užívání mezi jídly, kdy pomáhají zvládnout chuť na sladké. Tablety není třeba polykat, můžete je nechat volně rozplynout v ústech. Poté je však vhodné je vydatně zapít. Doplněk stravy se sladidly.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje vlákninu
  • skvělá chuť kakaa
  • tablety rozpustné v ústech

Dávkování

Užívejte mezi hlavními jídly. 2 tablety denně nechte rozplynout v ústech. Zapijte 200 ml vody.

 

 

Složení

1 tableta obsahuje: Sladidlo: sorbitol, inulin 2,0 g, mikrokrystalická celulóza 940,0 mg, glukomanan 80,0 mg, galaktomanan guar 80,0 mg, aroma, protispékavá látka: stearan horečnatý, kakaový prášek. Denní dávka obsahuje 5,8 g vlákniny.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Není určeno osobám mladším 18 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není náhradou pestré stravy, která je důležitá spolu se zdravým životním stylem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.