Guareta Morning Start jogurtový krém v prášku čokoláda s pomerančem 3 sáčky

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: GUARETA
Výživově kompletní krém vhodný do Dietních plánů ke snižování tělesné hmotnosti. Bílkoviny, vitaminy a minerály v kombinaci s přiměřeným množstvím energie.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
124 ušetříte 31 Kč

Původní cena 155 Kč sleva 20%

Cena za 100 g: 77 Kč

O produktu

50117878

Chcete-li zhubnout, je dobré začít vhodnou snídaní! Jogurtový krém Guareta Mornig Start obsahuje porci bílkovin, vitaminů, minerálních látek a stopových prvků v kombinaci s přiměřeným množstvím energie. Výživově kompletní krém s kousky pomeranče a čokoládovou příchutí je určen zejména do Dietních plánů ke snižování a kontrole tělesné hmotnosti. Je však vhodný i k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku jako náhrada jednoho jídla.

Hlavní vlastnosti:

  • chutný a výživově kompletní krém
  • nahradí jedno i více hlavních jídel během dne
  • rychlá příprava, stačí pouze smíchat s vodou
  • porce krému je zdrojem vitaminů A, B, C, D a E
  • obsahuje řadu minerálů například vápník, hořčík, zinek, železo a jód

Dávkování

  • 1-4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla je nutné přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízko vaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny.
  • 1-2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.
  • 1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6 MJ.

Složení

Sušené odtučněné mléko, mléčné bílkoviny, odtučněný kakaový prášek (12,7 %), sušené pomerančové kousky (9,9 %) [(pomerančová kůra, cukr, jablko, ananasová vláknina, regulátor kyselosti (kyselina citronová), zahušťovadlo (alginát sodný), stabilizátor a protispékavá látka (fosforečnan horečnatý), aroma)], slunečnicový olej v prášku [(Helianthus annuus), antioxidanty (estery mono a diglyceridů mastných kyselin, estery mastných kyselin kyseliny askorbové, rostlinný extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, kyselina askorbová – vitamin C), emulgátor (sójový lecitin)], inulin, škrob, zahušťovadla (karagenany), komplex minerálních látek (citronan draselný, citronan hořečnatý, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, glukonan železitý, síran zinečnatý, glukonan měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný), aromata (obsahují mléko a oříšky), emulgátor (sójový lecitin), sladidla (aspartam, acesulfam K), vitaminový komplex ((vitamin C (L-askorbová kyselina), vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát), niacin (nikotinamid), kyselina pantothenová (D-pantothenan vápenatý), vitamin A (retinyl-acetát), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B6(pyridoxin-hydrochlorid), vitamin B2(riboflavin), vitamin K (fylochinon) vitamin B1 (thiamin-mononitrát), kyselina listová (kyselina pteroylglutámová), biotin (D-biotin), vitamin B12 (kyanokobalamin)), sušený glukózový sirup. Energetická hodnota v 1 porci 54 g: 891kJ /212 kcal.

Použití

Obsah sáčku pečlivě roztřepejte v šejkru s 200 ml vody. Nalijte do připravené misky a nechte 5 minut odstát. Při redukční dietě doporučujeme vypít denně 1,5 - 2,0 l tekutin ve formě vody, neslazené minerálky nebo sodovky. Příjem tekutin je možné částečně nahradit čajem a kávou, pokud je snášíte a nezakázal Vám je lékař. Nedílnou součástí redukčního režimu je přiměřené zvýšení pohybové aktivity. Je možné doporučit chůzi, jízdu na kole a plavání ve vyhřátém bazénu.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půlroce prodělaly mozkovou cévní příhodu. Potravina pro zvláštní výživu. Obsahuje sladidla. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Upozornění pro alergiky: Obsahuje mléko. Může obsahovat gluten.

O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.