Potraviny a nápoje

Guareta Morning Start Jogurtový krém s příchutí meruňka 3x54 g

Značka: GUARETA

Guareta Morning Start Jogurtový krém je vhodný jako náhrada jednoho jídla při snižování a kontrole tělesné hmotnosti. Zajistí tělu dostatek výživných látek a energie.

159

Cena za 100 g: 98,15 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Guareta Morning Start Jogurtový krém s příchutí meruňka 3x54 g

50121511

Úvod

Guareta Morning Start Jogurtový krém s příchutí meruňky je vhodný jako náhrada jednoho jídla při snižování a kontrole tělesné hmotnosti, ale i k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku, s cílem zajistit tělu dostatek výživných látek s přiměřeným množstvím energie. Výborná chuť!

Hlavní vlastnosti:

  • chutná snídaně při snižování hmotnosti
  • dostatek výživných látek s přiměřeným množstvím energie
  • skvěle chutná

Složení

Mléčné bílkoviny, sušené odstředěné mléko, sušené ovocné kousky (12,5%), [( meruňkové pyré, cukr, jablko, ananasová vláknina, želírující látka (alginan sodný), stabilizátor (fosforečnan vápenatý), aromata, regulátor kyselosti (kyselina citronová, barvivo (ß-karoten)], slunečnicový olej v prášku [(Helianthus annus, (antioxidanty estery mono- a diglyceridů mastných kyselin, estery mastných kyseliny, kyseliny askorbové, rostlinný extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, kyselina L-askorbová), emulgátor (sójový lecitin)], škrob, inulin, komplex minerálních látek (glukonan draselný, citronan hořečnatý, citronan draselný, uhličitan hořečnatý, fosforečnan vápenatý, difosforečnan vápenatý, síran zinečnatý, glukonan měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný), zahušťovadlo (karagenany), jogurtový prášek (0,97%) (mléko), aroma(mléko), regulátor kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná),emulgátor (sójový lecitin), sladidla (acesulfam K, aspartam), vitaminový komplex ((vitamin C (L-askorbová kyselina), vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát), niacin (nikotinamid), kyselina pantothenová (D-pantothenan vápenatý), vitamin A (retinyl-acetát), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamin B2 (ribofl avin), vitamin K (fylochinon), vitamin B1 (thiaminhydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylglutámová), biotin (D-biotin), vitamin B12 (kyanokobalamin)), sušený glukózový sirup, sůl. Obsahuje zdroj fenylalaninu.


Použití

Způsob přípravy: Obsah sáčku pečlivě roztřepejte v šejkru s 200 ml vody, nalijte do připravené misky a nechte 5 minut stát.

  • 1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ.
  • 1 - 2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.
  • 1 - 4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízko vaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půlroce prodělaly mozkovou cévní příhodu.

Upozornění pro alergiky: obsahuje mléko. Může obsahovat gluten.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.