Potravina pro zvláštní výživu

Guareta Jogurtový krém s příchutí stracciatella 3x54 g

Značka: GUARETA

Guareta Jogurtový krém s příchutí stracciatella je vhodný jako náhrada jednoho jídla při snižování a kontrole tělesné hmotnosti. Zajistí tělu dostatek výživných látek a energie.

165

Cena za 100 g: 101,85 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Guareta Jogurtový krém s příchutí stracciatella 3x54 g

50138208

Úvod

Guareta Jogurtový krém s příchutí stracciatella je vhodný jako náhrada jednoho jídla při snižování a kontrole tělesné hmotnosti, ale i k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku, s cílem zajistit tělu dostatek výživných látek s přiměřeným množstvím energie. Výborná chuť!

Hlavní vlastnosti

  • chutná snídaně při snižování hmotnosti
  • dostatek výživných látek s přiměřeným množstvím energie
  • skvěle chutná

Složení

Sušené odstředěné mlékomléčná bílkovina, čokoládové kousky (9,4%) [(cukr, kakaová pasta, kakaové máslo, emulgátor (sójový lecitin), leštící látka (E-904)] inulin, škrob, slunečnicový olej v prášku [(Helianthus annuus, antioxidanty ((estery mono-a diglyceridů mastných kyselin, estery mastných kyselin s kyselinou askorbovou, přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, kyselina L-askorbová (vitamin C)), emulgátor (sójový lecitin)], laktoglyceridy, komplex minerálních látek (citronan draselný, chlorid sodný, uhličitan hořečnatý, difosforečnan železitý, síran zinečnatý, glukonan měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný), zahušťovadlo (karagenany), aroma (mléko), emulgátor (sójový lecitin), jogurtový prášek (mléko) (1,1%), regulátor kyselosti (kyselina citronová), emulgátor (sójový lecitin), sladidla (aspartam, acesulfam K), vitaminový komplex ((vitamin C (L-askorbová kyselina), vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát), niacin (nikotinamid), kyselina pantothenová (D-pantothenan vápenatý), vitamin A (retinylacetát), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B2 (ribofl avin), vitamin B1 (thiaminmononitrát), kyselina listová (kyselina pteroylglutámová), biotin (D-biotin), vitamin B12 (kyanokobalamin)), sušený glukózový sirup. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Obsahuje: mléko a látky z mléka včetně laktózy, sójový lecitin a oříšky.


Použití

Obsah sáčku nasypte do shakeru a přelijte 200 ml vody. Pečlivě roztřepejte a servírujte do připravené misky. Než se pustíte do jídla nechte 5 minut stát.

Dávkování

  • 1-4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízko vaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny.
  • 1-2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci (=zlepšení stavu výživy), zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.
  • 1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ.

Upozornění

S cukry a sladidly. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není určeno osobám mladším 18 let. Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půl roce prodělaly cévní mozkovou příhodu. Osoby trpící bulimií a mentální anorexií by měly přípravek používat se souhlasem psychiatra. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.