GymBeam Arašídové máslo 100% smooth 340 g

Potraviny a nápoje

Značka: GYMBEAM
GymBeam Arašídové máslo 100% smooth má jemnou a lahodnou chuť a je přirozeným zdrojem sacharidů, nenasycených tuků i vlákniny. Obsahuje vitaminy, minerály a 27 % proteinů.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

89

Cena za 100 g: 26 Kč

O produktu

50126001

100% čisté a přírodní máslo tvořené jen a jen arašídy. GymBeam Arašídové máslo 100% smooth má jemnou a lahodnou chuť a je přirozeným zdrojem sacharidů, nenasycených tuků i vlákniny. Obsahuje vitaminy, minerály a 27 % proteinů, které zajišťují dlouhotrvající zasycení, a jsou důležité na stavbu a opravu našich svalů. Tyto vlastnosti dělají z arašídového másla funkční pochoutku, kterou si můžete dopřát i v případě, že se snažíte zredukovat svou váhu.

GymBeam – 100% přírodní arašídové máslo

Arašídové máslo značky GymBeam je vyrobeno bez použití chemických i jakýchkoliv jiných přísad. Rozmixováním kvalitních arašídů do požadované konzistence vznikne lahodné máslo, které není třeba dochucovat cukrem ani solí.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje pouze kvalitní arašídy
  • přírodní zdroj bílkovin
  • bez přidaného cukru a soli
  • bez palmového tuku

Složení

100% pražené arašídy. Alergeny: arašídy. Může obsahovat stopy mléka a ořechů.

Použití

Arašídové máslo od GymBeam se dá použít jako pomazánka, přísada do smoothies, koktejlů (do gainerů i proteinů), i cereálních kaší. Výborné je i samotné jako pochoutka na lžičku – doporučujeme 2 lžičky denně. Arašídové máslo je potřeba před použitím promíchat!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.