GymBeam Proteinové arašídové máslo Nuts & Whey vanilla 1000 g

Potraviny a nápoje

Značka: GYMBEAM
GymBeam Proteinové arašídové máslo Nuts & Whey vanilla je pomazánka, obohacená dávkou bílkovin ze syrovátkového proteinového izolátu. Obsahuje 36 % proteinů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50125995

GymBeam Proteinové arašídové máslo Nuts & Whey vanilla 1000 g je pomazánka z burských oříšků – arašídů –, která nejenže skvěle chutná, ale je navíc obohacená dávkou bílkovin ze syrovátkového proteinového izolátu. Obsahuje 36 % proteinů, které zajišťují dlouhotrvající zasycení a jsou důležité na stavbu a opravu našich svalů. Arašídové máslo obsahuje vitaminy, minerály a je přirozeným zdrojem sacharidů, nenasycených tuků i vlákniny. Neobsahuje přidaný cukr.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje pouze kvalitní arašídy
  • obsahuje bezlaktózový syrovátkový izolát
  • obsahuje 36 % bílkovin
  • bez přidaného cukru

Složení

Pražené arašídy (80 %), bezlaktózový syrovátkový proteinový izolát, BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), odtučněný kakaový prášek, rostlinné oleje [rostlinné triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT) z kokosového oleje], aromata, emulgátor (sodná sůl karboxymethylcelulózy), sladidlo (sukralóza), vanilkové krystaly, barvivo (beta karoten – výtažek z mrkve).

Použití

Arašídové máslo Nuts & Whey od Gym Beam nemusíte jen mazat na pečivo, ale klidně jej můžete mlsat jen tak lžičkou. Hodí se jako přísada do smoothies i proteinových nápojů i fitness dezertů.

Upozornění

Po otevření zkonzumujte do 3 měsíců. Obsahuje sladidlo. Alergenové upozornění: Výrobek obsahuje arašídy a produkt z mléka. Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává lepek, ořechy a sezam.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.