GymBeam Hydrolyzovaný kolagen RunCollg unflavored 500 g

Doplněk stravy

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je zatím nedostupný a čekáme na jeho dodání na sklad

309

Cena za 100 g: 62 Kč

O produktu

Hydrolyzovaný kolagen doplněný o vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek. GymBeam Hydrolyzovaný kolagen RunCollg unflavored 500 g obsahuje bohatý komplex aminokyselin, a proto má až 92 % bílkovin na jednu dávku. Kolagen působí v těle jako stavební materiál, který tvoří 30 % všech bílkovin. Najdeme ho v kostech, šlachách, vazivu, pokožce, ve svalech i vlasech. Hydrolyzovaný kolagen jsou kolagenní vlákna naštěpená na menší částice s lepší vstřebatelností do organismu a tím i vyšší účinností. Přirozená produkce kolagenu v těle s věkem klesá, a to již od 20. roku života. Negativní vliv na jeho hladinu má také nadměrné slazení, UV záření, kouření. Doplňujte kolagen pravidelně a pomozte tělu udržet jeho optimální úroveň.

Hlavní vlastnosti:

  • kvalitní hydrolyzovaný hovězí kolagen
  • obsahuje až 92 % bílkovin v jedné dávce
  • s vitamínem C, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu

Dávkování

Do šejkru nalijte 250-350 ml vody (čím méně tekutiny použijete, tím hustší bude nápoj). a přidejte 1 odměrku (20 g) prášku. Protřepejte a můžete konzumovat. Užívejte 1x denně.

Složení

Hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy, kyselina L-askorbová (vitamín C).

Upozornění

Obsahuje sladidlo. Potravina pro zvláštní výživu na splnění nároků na výživu při zvýšené svalové námaze. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.