Hami 12m+ Vanilka 5x600 g

Výživa pro malé děti

Značka: HAMI
Mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 12. měsíce. Hami 12+ Vanilka s komplexem OptiNutri je zdrojem vápníku i dalších minerálů a vitaminů pro správný růst a vývoj.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50123635

Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem. Hami 12+ Vanilka je mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 12. měsíce. Poskytuje vše, co dítě v tomto věku potřebuje. Batolecí mléko Hami 12+ s komplexem OptiNutri je nejen zdrojem vápníku, tak jako kravské mléko, ale obsahuje i další minerály a vitaminy pro správný růst a vývoj*. Složení je speciálně přizpůsobeno výživovým potřebám batolat, takže obsahuje nižší množství bílkovin než kravské mléko. A co ocení maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Hami 12+ s jedinečným komplexem OptiNutri

 • obsahuje Omega3 (ALA) a železo*, které přispívá k rozvoji poznávacích schopností u dětí
 • obsahuje vitamín D a vápník potřebné pro normální růst a vývoj kostí*
 • obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS

Skvělá chuť

Batolecí mléka Hami pro děti od ukončeného 12. a 24. měsíce mají nejen komplexní složení, ale také lahodnou chuť. Nadchne Vás příjemná vůně mléčného prášku i připraveného mléka. Podle reakcí maminek jsou Hami batolecí mléka dětmi dobře přijímána a oblíbena právě díky jejich skvělé chuti a vůni.

Hlavní vlastnosti:

 • komplexní složení s vitamíny, minerály* a probiotickou vlákninou
 • lahodná chuť pro spokojené bříško
 • výborně se rozpouští


Složení

Sušené odtučněné mléko, laktóza (z mléka), demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka) 12 %, rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový), fruktooligosacharidy 0,85 %, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, citronan draselný, citronan sodný, kyselina L-askorbová, chlorid hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), taurin, chlorid cholinu, aroma (vanilin), L-askorban sodný, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, DL-α-tokoferyl acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, D-biotin, cholekalciferol, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyanokobalamin, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, sója.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C.
 • Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve nebo hrnečku.
 • Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Důkladně směs v hrnečku promíchejte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nespotřebovanou stravu neuchovávejte.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dávkování

Doporučené množství batolecího mléka od ukončeného 12. měsíce jsou 2 až 3 lahvičky denně. 1 zarovnaná odměrka = 4,8 g sušeného přípravku. 

Výsledná dávka mléka

Voda

Počet zarovnaných odměrek 

100 ml

90 ml

3

266 ml

240 ml

8

Upozornění

Mléčná výživa Hami 12+ Vanilka je určena pro malé děti od ukončeného 12. měsíce jako součást smíšené a vyvážené stravy. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Potravina pro zvláštní výživu. Baleno v ochranné atmosféře.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte. 

* dle požadavků legislativy

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.