Hami 24m+ Vanilka 5x600 g

Výživa pro malé děti

NAVÍC Linteo Baby Pure and fresh 4x80 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC dětské vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and fresh 4x80 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

989 ušetříte 161 Kč

Původní cena 1150 Kč, sleva 14%

Cena za 1 kg: 330 Kč

O produktu

Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem. Hami 24+ Vanilka je mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 24. měsíce. Poskytuje vše, co dítě v tomto věku potřebuje. Batolecí mléko Hami 24+ s komplexem OptiNutri je nejen zdrojem vápníku, tak jako kravské mléko, ale obsahuje i další minerály a vitaminy pro správný růst a vývoj*. Složení je speciálně přizpůsobeno výživovým potřebám batolat, takže obsahuje nižší množství bílkovin než kravské mléko. A co ocení maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Hami 24+ s jedinečným komplexem OptiNutri

 • obsahuje Omega3 (ALA) a železo*, které přispívá k rozvoji poznávacích schopností u dětí
 • obsahuje vitamín D a vápník potřebné pro normální růst a vývoj kostí*
 • obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS

Skvělá chuť

Batolecí mléka Hami pro děti od ukončeného 12. a 24. měsíce mají nejen komplexní složení, ale také lahodnou chuť. Nadchne Vás příjemná vůně mléčného prášku i připraveného mléka. Podle reakcí maminek jsou Hami batolecí mléka dětmi dobře přijímána a oblíbena právě díky jejich skvělé chuti a vůni.

Hlavní vlastnosti:

 • komplexní složení s vitamíny, minerály* a probiotickou vlákninou
 • lahodná chuť pro spokojené bříško
 • výborně se rozpouští

Složení

Sušené odtučněné mléko, laktóza (z mléka), demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), maltodextrin, galaktooligosacharidy (z mléka) 12 %, rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový), fruktooligosacharidy 0,85 %, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, citronan draselný, citronan sodný, kyselina L-askorbová, chlorid hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), taurin, chlorid cholinu, aroma (vanilin), L-askorban sodný, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, DL-α-tokoferyl acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, D-biotin, cholekalciferol, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyanokobalamin, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, sója.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C.
 • Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve nebo hrnečku.
 • Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Důkladně směs v hrnečku promíchejte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nespotřebovanou stravu neuchovávejte.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dávkování

Doporučené množství batolecího mléka od ukončeného 24. měsíce jsou alespoň 2 lahvičky denně. 1 zarovnaná odměrka = 4,8 g sušeného přípravku. 

Výsledná dávka mléka

Voda

Počet zarovnaných odměrek 

100 ml

90 ml

3

266 ml

240 ml

8

Upozornění

Hami 24+ Vanilka je mléko určené pro výživu malých dětí od ukončeného 24. měsíce jako součást smíšené a vyvážené stravy dítěte. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Potravina pro zvláštní výživu. Baleno v ochranné atmosféře.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte.

* dle požadavků legislativy

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.