Hami 3 Hajaja 500g

Hami 3 Hajaja 500g

50066259
Výživa pro malé děti Více o legislativě
189 Kč 378 Kč / 1 kg

Při nákupu vybraných Hami mlék v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC HAMI kaši obilno-mléčno krupicovou s vanilkou 225g 6M za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 5. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Batolecí mléko se sytící formulí. Pro děti od ukončeného 12. měsíce. Obsahuje Optivital - směs vitamínů a vápníku s unikátní směsí oligosacharidů (GOS/FOS).

Podrobné informace o produktu

Batolecí mléčná výživa v prášku, 500g. Pro děti od ukončeného 12. měsíce (batolecí mléka je vhodné podávat do 3 let věku).

Nejen v kojeneckém, ale i v batolecím věku je spánek Vašeho dítěte velmi důležitý kvůli zabezpečení jeho správného vývoje a růstu. Proto je potřeba zvolit takovou výživu, aby Váš malý jedlík předčasně neprobouzel kvůli hladu. S tím Vám pomůže sytící formule Hami 3 Hajaja, která Vaše batole na noc lépe zasytí díky přídavku rýžových vloček. To se potom předčasně neprobouzí a spokojeně spinká. Bylo prokázáno, že s mlékem Hami Hajaja miminka spí v průměru až o 2 hodiny déle. Nemusíte se přitom obávat, že byste děťátko překrmovali, protože energetická hodnota Hami Hajaja je stejná jako u mlék základní řady. Kojenecká mléka Hami obsahují Optivital – směs vitamínů a vápníku s unikátní směsí oligosacharidů (GOS/FOS)*:
  • GOS/FOS zajistí rozvoj pozitivní střevní mikroflóry pro spokojené bříško
  • GOS/FOS umožní lepší vstřebatelnost vápníku, který podporuje správný růst kostí a zoubků, a tím přispívá ke správnému růstu a vývoji Vašeho děťátka.
*GOS - galakto-oligosacharidy / FOS – frukto-oligosacharidy

Balení
500 g

Zdroj: http://www.klub-maminek.cz

 

Parametry produktu

Značka Hami Pro koho Od 12 měs
Specifické zaměření Vyšší sytivost EAN 5900852169496

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.