Hami 36+ 5x600 g

Výživa pro malé děti

NAVÍC Linteo Baby Pure and fresh 4x80 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC dětské vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and fresh 4x80 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

989 ušetříte 161 Kč

Původní cena 1150 Kč, sleva 14%

Cena za 1 kg: 330 Kč

O produktu

Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem. Mléko Hami 36+ je mléčná výživa pro malé děti od 3 let. Poskytuje vše, co dítě v tomto věku potřebuje. Mléko Hami 36+ s komplexem OptiNutri je nejen zdrojem vápníku, tak jako kravské mléko, ale obsahuje i další minerály a vitaminy pro správný růst a vývoj*. Složení je speciálně přizpůsobeno výživovým potřebám malých dětí, takže obsahuje nižší množství bílkovin než kravské mléko. A co ocení maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Hami 36+ s jedinečným komplexem OptiNutri

 • obsahuje vitamín D a vápník* potřebné pro normální růst a vývoj kostí
 • obsahuje vitaminy C a D*, které přispívají k normální funkci imunitního systému
 • obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS

Hami 36+ 5x600 g

Skvělá chuť

Mléka Hami mají nejen komplexní složení, ale také lahodnou chuť. Nadchne Vás příjemná vůně mléčného prášku i připraveného mléka. Podle reakcí maminek jsou Hami batolecí mléka dětmi dobře přijímána a oblíbena právě díky jejich skvělé chuti a vůni.

Hlavní vlastnosti:

 • komplexní složení s vitamíny, minerály* a probiotickou vlákninou
 • lahodná chuť pro spokojené bříško
 • výborně se rozpouští

Složení

Sušené odtučněné mléko, laktóza (z mléka), demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), galaktooligosacharidy 14,8 % (z mléka), maltodextrin, rostlinné oleje (palmový, slunečnicový, řepkový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 1,1 %, hydrogenfosforečnan draselný, uhličitan vápenatý, citronan hořečnatý, mléčné aroma, hydrogenfosforečnan hořečnatý, kyselina L-askorbová, citronan draselný, chlorid sodný, emulgátor (sójový lecitin), síran železnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý, DL-α-tokoferyl acetát, cholekalciferol, chlorid draselný, D-pantothenát/pantotenát vápenatý, kyanokobalamin, nikotinamid, riboflavin, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), retinylacetát, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, fytomenadion, D-biotin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, sója.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C.
 • Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve nebo hrnečku.
 • Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Důkladně směs v hrnečku promíchejte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nespotřebovanou stravu neuchovávejte.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dávkování

Doporučené množství dětského mléka od ukončeného 36. měsíce jsou alespoň 2 lahvičky denně. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 100 ml Hami 36+ (90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky prášku) = 210 kJ (50 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 4,8 g sušeného přípravku. 

Výsledná dávka mléka

Voda

Počet zarovnaných odměrek 

166 ml

150 ml

5

266 ml

240 ml

8

Upozornění

Hami mléko od ukončeného 36. měsíce je určené pro výživu dětí od 3 let jako součást smíšené a vyvážené stravy dítěte. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Pro zdraví dítěte je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Hami mléko od ukončeného 36. měsíce není určené pro výživu kojenců do 1 roku věku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.