Hami 6+ 600 g

Kojenecká výživa pokračovací

Skladem na e-shopu

259

Cena za 1 kg: 432 Kč

O produktu

Pokračovací kojenecké mléko Hami 6+ je vhodné pro miminka od ukončeného 6. měsíce. Poskytuje vše, co dítě v tomto věku potřebuje pro spokojené bříško. Kojenecké mléko Hami 6+ s komplexem OptiNutri obsahuje nezbytné vitaminy a minerály pro správný růst a vývoj**, a navíc báječně chutná! A co ocení maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Hami 6+ s jedinečným komplexem OptiNutri

 • obsahuje Omega3 (DHA a ALA)*, které podporují rozvoj mozku a nervové soustavy
 • obsahuje vitamíny C a D*, které přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS

Hami 6+ 600ga

Skvělá chuť

Batolecí mléka Hami mají nejen komplexní složení, ale také lahodnou chuť. Nadchne Vás příjemná vůně mléčného prášku i připraveného mléka. Podle reakcí maminek jsou Hami batolecí mléka dětmi dobře přijímána a oblíbena právě díky jejich skvělé chuti a vůni.

Hlavní vlastnosti:

 • komplexní složení s vitamíny, minerály* a probiotickou vlákninou
 • lahodná chuť pro spokojené bříško
 • výborně se rozpouští

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové s vysokým obsahem kyseliny olejové, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,4 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), syrovátková bílkovina (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, citronan sodný, hydrogenfosforečnan hořečnatý, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, citronan draselný, emulgátor (sójový lecitin), chlorid hořečnatý, taurin, inositol, síran železnatý, L-tryptofan, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5‘-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), síran manganatý/mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, rybí olej, sója.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C.
 • Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve nebo hrnečku.
 • Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Důkladně směs promíchejte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nespotřebovanou stravu neuchovávejte.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Výsledná dávka mléka

Voda

Počet zarovnaných odměrek 

200 ml

180 ml

6

266 ml

240 ml

8

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 1 zarovnaná odměrka = 4,8 g sušeného přípravku. 100 ml připraveného pokračovacího kojeneckého mléka Hami 6+ (90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky) = 286 kJ (68 kcal).

Věk dítěte

Minimální počet dávek na 24 hodin

6-8 měsíců

5 x 200 ml nebo 4 x 266 ml mléka

9-10 měsíců

4 x 200 ml nebo 3 x 266 ml mléka

11-12 měsíců

3 x 200 ml nebo 2 x 266 ml mléka

Upozornění

Hami 6+ je pokračovací kojenecká mléčná výživa v prášku pro kojence ukončeného 6. měsíce. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Má být pouze součástí smíšené stravy dítěte a nemá být používána jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku dítě. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Potravina pro zvláštní výživu. Baleno v ochranné atmosféře.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte.

** Pokračovací mléka Hami obsahují vitamin D a vápník potřebné pro správný růst a vývin kostí u dětí a jód přispívající k rozvoji poznávacích funkcí u dětí, tak jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.

*Jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.