Hami 6+ 5x600 g

Kojenecká výživa pokračovací

NAVÍC Linteo Baby Pure and fresh 4x80 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC dětské vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and fresh 4x80 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

989 ušetříte 161 Kč

Původní cena 1150 Kč, sleva 14%

Cena za 1 kg: 330 Kč

O produktu

Pokračovací kojenecké mléko Hami 6+ je vhodné pro miminka od ukončeného 6. měsíce. Poskytuje vše, co dítě v tomto věku potřebuje pro spokojené bříško. Kojenecké mléko Hami 6+ s komplexem OptiNutri obsahuje nezbytné vitaminy a minerály pro správný růst a vývoj**, a navíc báječně chutná! A co ocení maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Hami 6+ s jedinečným komplexem OptiNutri

 • obsahuje Omega3 (DHA a ALA)*, které podporují rozvoj mozku a nervové soustavy
 • obsahuje vitamíny C a D*, které přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS

Hami 6+ 6x500 g
a

Skvělá chuť

Batolecí mléka Hami mají nejen komplexní složení, ale také lahodnou chuť. Nadchne Vás příjemná vůně mléčného prášku i připraveného mléka. Podle reakcí maminek jsou Hami batolecí mléka dětmi dobře přijímána a oblíbena právě díky jejich skvělé chuti a vůni.

Hlavní vlastnosti:

 • komplexní složení s vitamíny, minerály* a probiotickou vlákninou
 • lahodná chuť pro spokojené bříško
 • výborně se rozpouští

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové s vysokým obsahem kyseliny olejové, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,4 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), syrovátková bílkovina (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, citronan sodný, hydrogenfosforečnan hořečnatý, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, citronan draselný, emulgátor (sójový lecitin), chlorid hořečnatý, taurin, inositol, síran železnatý, L-tryptofan, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5‘-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), síran manganatý/mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, rybí olej, sója.

Hami 6+ 6x500 gaa

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C.
 • Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve nebo hrnečku.
 • Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Důkladně směs promíchejte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nespotřebovanou stravu neuchovávejte.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Výsledná dávka mléka

Voda

Počet zarovnaných odměrek 

200 ml

180 ml

6

266 ml

240 ml

8

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 1 zarovnaná odměrka = 4,8 g sušeného přípravku. 100 ml připraveného pokračovacího kojeneckého mléka Hami 6+ (90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky) = 286 kJ (68 kcal).

Věk dítěte

Minimální počet dávek na 24 hodin

6-8 měsíců

5 x 200 ml nebo 4 x 266 ml mléka

9-10 měsíců

4 x 200 ml nebo 3 x 266 ml mléka

11-12 měsíců

3 x 200 ml nebo 2 x 266 ml mléka

Upozornění

Hami 6+ je pokračovací kojenecká mléčná výživa v prášku pro kojence ukončeného 6. měsíce. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Má být pouze součástí smíšené stravy dítěte a nemá být používána jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku dítě. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Potravina pro zvláštní výživu. Baleno v ochranné atmosféře.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte.

** Pokračovací mléka Hami obsahují vitamin D a vápník potřebné pro správný růst a vývin kostí u dětí a jód přispívající k rozvoji poznávacích funkcí u dětí, tak jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.

*Jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.