Hami 6m+ 800 g

50099148

Kojenecká výživa pokračovací

Skladem na e-shopu

349

Cena za 1 kg: 436 Kč

O produktu

Pokračovací kojenecké mléko Hami 6+ o obsahu 800 g je vhodné pro miminka od ukončeného 6. do 12. měsíce. Mléko díky svému složení podporuje správný růst a vývoj Vašeho dítěte*. Hami se inspirovalo procesem mléčné fermentace Lactofidus, který přispívá k péči o zažívání Vašeho děťátka. Mléko obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS, potřebné vitaminy a minerály**, a navíc báječně chutná! A co ocení hlavně maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

* Omega 3 (ALA) a železo přispívá k normálnímu vývoji mozku (k rozvoji poznávacích schopností), vápník a vitamín D přispívá k normálnímu růstu a vývoji kostí. ** Obsahuje železo, vápník a vitamín D jako všechna pokračovací mléka.

A v čem je pokračovací mléko Hami mléko 6+ tak jedinečné?

  • obsahuje potřebné vitamíny a minerály**
  • inspirováno procesem fermentace přispívajícím k péči o zažívání
  • obsahuje prebiotickou vlákninu
  • lahodná chuť pro spokojené bříško

Hami mléka doporučuje Česká pediatrická společnost! Jsme pyšní, že Hami mléka doporučují jak maminky, tak Česká pediatrická společnost. Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem a jsme rádi, že u toho můžeme být s Vámi.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/yl7-21z87N0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Použití

  1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C.
  2. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve.
  3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Uzavřete lahev a cca 15 sekund ji opravdu důkladně protřepejte, abyste předešli vzniku hrudek.
  4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,3 %, demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, emulgátor: sójový lecitin, uhličitan vápenatý, citronan draselný, citronan sodný, kyselina L-askorbová, chlorid cholinu, chlorid draselný, taurin, L-askorban sodný, L-isoleucin, síran železnatý, chlorid hořečnatý, L-tryptofan, inositol, síran zinečnatý, sodná sůl 5´- monofosfátu, cytidin 5´- monofosfát, DL-α-tokoferyl acetát, adenosin 5´- monofosfát, sodná sůl inosin 5´- monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, sodná sůl guanosin 5´- monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, cholekalciferol, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), jodid draselný, riboflavín, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Upozornění

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Potravina je vhodná pro výživu kojenců starších šesti měsíců věku. Má být pouze součástí smíšené stravy dítěte a nemá být používána jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku dítě, a to v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a uvedených doporučení. Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte do mléčného prášku vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře.

Parametry
Značka Hami
Pro koho Pro děti
Věk dítěte od ukončeného 6. měsíce
Typ mléka Pokračovací
EAN 4008976528432

Výživové hodnoty ve 100 ml mléka: Energetická hodnota 285 kJ/68 kcal, tuky 3,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny      1,3 g; sacharidy 8,7 g, z toho cukry* 8,6 g; vláknina 0,6 g, mléčné bílkoviny 1,4 g, sůl 0,05 g.

Vitamín A             65 μg

Vitamín D3          1,5 μg

Vitamín E             1,4 mg

Vitamín K1           5,9 μg

Vitamín C             9,5 mg

Thiamin (B1)        0,06 mg

Riboflavin (B2)     0,1 mg

Niacin (B3)           0,45 mg

Vitamín B6           0,04 mg

Kyselina listová   12 μg

Vitamín B12         0,14 μg

Biotin    1,5 μg

Kyselina pantothenová (B5) 0,35 mg

Sodík      18 mg

Draslík   75 mg

Chloridy 44 mg

Vápník   67 mg

Fosfor    45 mg

Hořčík    4,7 mg

Železo    1,2 mg

Zinek     0,57 mg

Měď       0,04 mg

Mangan 0,007 mg

Fluoridy ≤0,005 mg

Selen     1,6 μg

Jod         14 μg

Kyselina linolová 407 mg

Kyselina alfa linolenová (ALA omega 3 mastná kyselina) 75 mg

L-karnitin  1,3 mg

Cholin   9,9 mg

Inositol 3,8 mg

Taurin   5,4 mg

Nukleotidy  3,3 mg

* z toho laktóza = 8,3 g / 100 ml kojeneckého mléka

* GOS/FOS = 0,8 g / 100 ml kojeneckého mléka