Hami BIO Brokolice s pastinákem a krůtou 8m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Příkrm z BIO zeleniny a krůtího masa je vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce. Kvalitní suroviny a zpracování zaručují vysoký standart v dětské výživě.
Skladem na e-shopu
55

Cena za 100 g: 29 Kč

O produktu

50130895

Hledáte chutný, a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Brokolice s pastinákem a krůtou od Hami chutná jak malým, tak větším dětem. Je vyroben ze surovin vysoké kvality: z BIO zeleniny vařené na páře, aby si zachovala veškeré zdraví prospěšné látky, a pečlivě vybraného masa z ověřených farem. Neobsahuje žádné konzervační látky (podle zákona), přidanou sůl, lepek ani mléčnou složku. Hotové jídlo ve skleničce se hodí jako oběd či večeře pro domácí stravování i na cesty. Stačí pouze ohřát, zamíchat a můžete podávat. Je vhodné příkrmy střídat a nechat děťátko v prvním roce života vyzkoušet co nejvíce druhů zeleniny, aby si zvyklo na jejich chuť a pestrost stravy. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 8. měsíce. Příkrmy Hami si vaše děťátko jistě brzy zamiluje!

Hlavní vlastnosti:

  • BIO kvalita
  • pestrost v každé lžičce
  • zelenina vařená v páře
  • maso z ověřených BIO farem
  • bez přidané soli

Složení

Voda, brokolice* 17 %, pastinák* 14 %, brambory*, cuketa*, krůtí maso – stehno* 8 %, rýžová mouka*, cibule*, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové*, černý pepř*.

*z ekologického zemědělství (zemědělská produkce EU/mimo EU)

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.