Hami BIO Mrkev s květákem 4m+ 125 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Příkrm Hami z BIO mrkve a květáku je vhodný pro kojence a malé děti již od ukončeného 4. měsíce. Kvalitní suroviny a zpracování zaručují vysokou kvalitu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
29

Cena za 100 g: 23 Kč

O produktu

50130903

Na prvních soustech vašeho děťátka záleží! Zelenina by měla být ideálně prvním příkrmem, se kterým se vaše děťátko seznámí po ryze mléčné stravě. Jemné pyré ze zeleniny v kojenecké kvalitě je proto tou nejlepší první volbou pro vašeho drobečka. Hami BIO Mrkev s květákem obsahuje zeleninu vařenou v páře, díky čemuž si uchovává svoji přirozenou chuť, barvu, vůni a hlavně potřebné živiny. Naopak v něm nenaleznete přidanou sůl, cukr, lepek ani laktózu. Malá sklenička je ideální porcí pro první lžičky vašeho děťátka. Stačí ohřát a váš malý strávník může okusit novou skvělou chuť. Příkrm můžete také později kombinovat s masovými či rybími příkrmy, těstovinami nebo rýží.

Hlavní vlastnosti:

  • bezmasý příkrm pro děti od ukončeného 4. měsíce
  • obsahuje zeleninu vařenou na páře
  • ideální pro první sousta vašeho děťátka

Složení

Mrkev* 31 %, voda, květák* 20 %, brambory* 12,5 %, rýže*, pastinák*, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové*.

*z ekologického zemědělství (zemědělská produkce EU/mimo EU)

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte.
Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.
Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu je určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce věku, vždy dle doporučení pediatra. Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Plné kojení do ukončeného 6. měsíce věku je pro vaše dítě to nejlepší. O zařazení doplňkové výživy se poraďte s pediatrem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.