Hami BIO Ovocný příkrm Ovoce s nektarinkou 6m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Ovocný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Obsahuje ovoce v BIO kvalitě, je bez přidaného cukru a přirozeně bez lepku.
Skladem na e-shopu
45

Cena za 100 g: 24 Kč

O produktu

50130890

Jakmile váš malý jedlík začne toužit po větším množství ovoce, zajistěte mu pestrost stravy některým z větších ovocných příkrmů Hami. Každý druh ovoce totiž přináší jiné potřebné živiny pro jeho správný růst a vývoj. Hami BIO ovocný příkrm Ovoce s nektarinkou je vyrobený z BIO ovoce z kontrolovaného ekologického zemědělství. Ovoce do přesnídávek Hami pečlivě opečovávají farmáři, sklízí jej v době optimální zralosti a po důsledné kontrole vybírají jen ty nejlepší kousky. Ovoce je následně zavařené a příkrm neobsahuje žádné konzervanty (dle zákona), přidaný cukr ani lepek nebo mléčnou složku. S Hami přesnídávkami tak máte jistotu, že vaše děťátko dostává to nejlepší!

Hlavní vlastnosti:

  • pestrost a skvělá chuť v každé lžičce
  • bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry)
  • BIO kvalita
  • bez lepku
  • kojenecká kvalita

Složení

Složení ve 100 g výrobku: bio jablko 59,9 %, bio pyré z nektarinky 30 %, bio banánové pyré 10 %, antioxidant (kyselina L-askorbová – vitamin C). Bez lepku.

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.