Hami Kaše na dobrou noc 6M s banány 225 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Hami kaše na dobrou noc se hodí pro večerní zasycení malého bříška. Je vyrobena tak, aby byla lépe stravitelná pro kojence a netlačila v bříšku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50071196

Mléčná rýžová kaše s banánem je vhodná jako večeře pro Vaše děťátko. Má hladkou konzistenci a jemnou chuť bez přidaných cukrů. Obsahuje pečlivě vybranou a kontrolovanou rýži, mléko přizpůsobené malým bříškům a vitamín Dvápník pro normální vývoj kostí. Co v ní určitě nenajdete, jsou konzervanty a umělá barviva, jak udává zákon o všech ostatních kaších s věkovým určením. Hami mléčná kaše rýžová banánová je potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • kontrolovaná rýže a banánové vločky
  • mléko přizpůsobené malým bříškům
  • vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí
  • obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry
  • 100% bez konzervantů (dle zákona)
  • bez lepku

Složení

Mléko přizpůsobené věku dítěte 50,2 % [sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový) (obsahuje emulgátor sójový lecitin), uhličitan vápenatý, směs vitamínů (C, niacin, D-pantothenát vápenatý, E, B1, B6, A, kyselina listová, K1, D3, biotin, B12) difosforečnan železitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný), obilnina (rýže 25 %) banánové vločky 16,5 %, sušené odtučněné mléko, sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka). Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: Mléko, sója.

Upozornění

Hami mléčná kaše rýžová banánová je potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.