Hami Mléčná kaše se 7 obilninami s jablkem a švestkami 210 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
5.0
Hami Mléčná kaše se 7 obilninami s jablkem a švestkami je vyrobena z kvalitních a přísně kontrolovaných obilnin a zralého ovoce, které dává kaši tak skvělou chuť a vůni.
Cena 69 Kč/ks při nákupu 2 ks Při nákupu 2 ks označených kaší 210 g nebo 225 g značky Hami získáte cenu 69 Kč/ks. Akce platí do 31. 10. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
79

Cena za 100 g: 38 Kč

O produktu

50124120

Obilno-mléčný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce. Hami Mléčná kaše se 7 obilninami s jablkem a švestkami je vyrobena z kvalitních a přísně kontrolovaných obilnin, které pro malé neposedy představují přirozený zdroj energie pro další den plný objevů. Ovoce, které dává kaši tak skvělou chuť a vůni, je sklízeno v optimální době zralosti, a tak není třeba přidávat další cukry. Každá miska kaše obsahuje vápník a vitamin D**, které dítě potřebuje zdravý růst a vývoj kostí. Mléko obsažené v kaši je přizpůsobené věku dítěte.

Hlavní vlastnosti:

 • přirozený zdroj energie
 • obsahuje vybrané a kontrolované obilniny
 • skvěle chutná a dobře se rozpouští!
 • obsahuje mléko přizpůsobené malým bříškům
 • obsahuje vitamín D a vápník** pro normální růst a vývoj kostí
 • bez konzervantů a barviv**
 • bez přidaného cukru*
 • kojenecká kvalita

Složení

Obilné mouky 35,9 % (celozrnná pšeničná mouka 31,6 %, celozrnná špaldová mouka 0,7 %, pohanková mouka 0,7 %, rýžová mouka 0,7 %, celozrnná jáhlová mouka 0,7 %, celozrnná žitná mouka 0,7 %, celozrnná ovesná mouka 0,7 %), sušené odtučněné mléko 26 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), emulgátor (sójový lecitin), jablečný prášek 4 %,
švestkový prášek (sušené švestky, kukuřičný maltodextrin) 4 %, banánové vločky 2 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), maltodextrin - z brambor, vitamíny (kyselina L-askorbová - vit. C, DL-α-tokoferylacetát - vit. E, retinylacetát - vit. A, D-biotin, thiamin mononitrát - vit. B1, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6, cholekalciferol - vit. D. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Použití

 • Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na cca 50 °C.
 • Do talíře nebo misky nalijte 155 ml vody.
 • Za stálého míchání přidejte 5-6 polévkových lžic prášku (celkem 45 g) a důkladně zamíchejte a nechte chvilku odstát. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Použijte vždy jen suchou lžíci.
 • Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.
 • Kaši podávejte jen čerstvou a připravujte ji vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte a zlikvidujte ji.
 • Obal vždy po každém použití pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém místě při pokojové teplotě (ne v chladničce, max. 25 °C). Obsah spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření.

Upozornění

Potravina pro obilnou výživu. Obilný příkrm v prášku určený pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce. Potravina má být součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Potravina pro zvláštní výživu. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte.

*Obsahují přirozeně se vyskytující cukry. **Dle požadavků legislativy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.