Hami Hrušky 6m+ 6x200 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Ovocný příkrm s jablky a hruškami pro děti od ukončeného 6. měsíce. Bez přidaného cukru, lepku, mléčné složky a konzervantů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115141

Hledáte chutnou, a přitom hodnotnou svačinku pro svého malého strávníka? Ovocný příkrm S hruškami od Hami chutná jak malým, tak větším dětem. Je vyroben z přísně kontrolovaného vybraného ovoce. Neobsahuje přidaný cukr, konzervační látky, umělá barviva, lepek ani mléčnou složku. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce. Hotová přesnídávka ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty. Příkrmy Hami si Vaše děťátko jistě brzy zamiluje. Je vhodné příkrmy střídat a nechat děťátko v prvním roce života vyzkoušet co nejvíce druhů ovoce, aby si zvyklo na jejich chuť a pestrost stravy. Balení obsahuje 6 ks výrobku po 200 g.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocná přesnídávka pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • 100% bez konzervantů dle zákona
  • obsahuje přísně kontrolované ovoce
  • bez přidaného cukru a bez lepku
  • bez mléčné složky

Složení

Jablečné pyré 67 %, hruškové pyré 33 %, kyselina askorbová (vitamín C).

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku.

O značce

Hami výrobky již počtvrté v řadě zvítězily v anketě Česká máma v kategorii dětských příkrmů. Společnost Hami dbá na nejvyšší kvalitu a bezpečnost surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.