Hami Penne s tuňákem, rajčaty a cuketou 10m+ 6x250 g

Ostatní příkrmy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

225 ušetříte 45 Kč

Původní cena 270 Kč, sleva 17%

Cena za 1 kg: 150 Kč

O produktu

Hledáte chutný, a přitom hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový příkrm Penne s tuňákem, rajčaty a cuketou od Hami chutná jak malým, tak větším dětem. Je vyroben ze surovin vysoké kvality, neobsahuje žádné konzervační látky, přidanou sůl ani mléčné složky. Zelenina je připravována velmi šetrně v páře, aby si zachovala veškeré prospěšné složky. Rybí maso pochází z volného rybolovu. Mimo to, rybí maso obsahuje tuky s prospěšnými omega 3 nenasycenými kyselinami a představuje užitečný zdroj jódu. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 10. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty. Stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Hami si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. Je vhodné příkrmy střídat a nechat děťátko v prvním roce života vyzkoušet co nejvíce druhů zeleniny a masa, aby si zvyklo na jejich chuť a pestrost stravy. Balení obsahuje 6 ks výrobku po 250 g.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninový příkrm s rybím masem pro děti od ukončeného 10. měsíce
  • 100% bez konzervantů dle zákona
  • obsahuje zeleninu vařenou v páře
  • bez přidané soli
  • bez mléčné složky

Složení

Rajčatové pyré 23,9 %, cuketa 23 %, těstoviny (pšeničná mouka, vaječný bílek) 20 %, voda, maso z tuňáka 9 %, mrkev 6 %, cibule, kukuřičný škrob, řepkový olej, oregano.

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (ale nevařte!) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku.

O značce

Hami výrobky již počtvrté v řadě zvítězily v anketě Česká máma v kategorii dětských příkrmů. Společnost Hami dbá na nejvyšší kvalitu a bezpečnost surovin.