Handy Cure laserová biolampa

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

6290

O produktu

Laserová biolampa využívá blahodárné léčebné účinky světla. Urychluje zotavení a ulevuje při použití samostatně nebo společně s dalšími zdravotnickými léčebnými prostředky. Tímto způsobem snižuje potřebu analgetik a protizánětlivých léků. Handy Cure je certifikovaný zdravotnický prostředek založený na synergickém léčebném účinku čtyř klinicky ověřených metod:

  • pulzní nízkoúrovňový laser
  • skupina infračerveného laserového záření
  • viditelné červené světlo
  • statické magnetické pole

Urychluje hojení a ulevuje od bolesti

Handy Cure je zvláště účinný v situacích, kdy dochází k zánětu buněčné tkáně. Mezi takové problémy patří například artritida, burzitida, bolesti zad, zánět karpálního tunelu, záněty šlach, tenisový loket, výrony, natažené svaly nebo poranění měkkých tkání. Synergické působení čtyř září zlepšuje prokrvení v místě bolesti, podporuje regeneraci a zotavení zanícené tkáně a snižuje doprovodné bolesti onemocnění.

Nízkoúrovňové laserové záření

Nízkoúrovňová laserová terapie byla ještě donedávna úspěšně používána po celém světě pouze ve zdravotnických zařízeních, nyní je možné tuto metodu použít v domácí léčbě. Tento způsob záření působí na tkáň s cílem stimulovat buněčné procesy a zvýšit biochemické reakce. Účinek tohoto procesu není termální jako u chirurgických laserů. Je neinvazivní a bezpečný. Laserová terapie se využívá při řadě problémů: při akutní a chronické bolesti, bolesti zad, zánětech šlach a kloubů.

Pulzní infračervené laserové záření

Pulsní červené světlo je spojováno s blahodárnými protizánětlivými účinky. Proniká tkání až 13 cm hluboko a má silné stimulační účinky na krevní oběh a mezibuněčný metabolismus. Mezi prokázané klinické výhody patří podpora regenerace tkání, specifické i nespecifické imunity a snížení bolesti.

Kontinuální nekoherentní infračervené záření

Kontinuální nekoherentní infračervené záření proniká do mělčí hloubky tkání a než pulzní infračervené laserové záření. Prokázané klinické výhody: povzbuzuje mikrocirkulaci, zvyšuje práh bolesti, přispívá k regeneraci pokožky, předchází vzniku celulitidy a pomáhá celulitidu redukovat a prohlubuje průnik laserového záření do tkání.

Statické magnetické pole

Statická magnetická pole poskytují energii pro zprostředkovanou ochranu organismu před škodlivými dopady životního prostředí, včetně klimatických faktorů a elektromagnetických polí. Prokázané klinické výhody: zlepšuje mikrocirkulaci a výživu tkání, podporuje regeneraci buněk a přináší úlevu od bolesti.

Použití

Použití je jednoduché: stačí nasměrovat přístroj k místu působení a zmáčknout tlačítko. Podle přiložené tabulky vybíráte režim a délku a působení záření v závislosti na druhu a intenzitě Vašich obtíží.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.