Health&colostrum IgG30 Kozí Colostrum 60 kapslí

Doplněk stravy

Bohatý přírodní zdroj vitaminů, minerálů, stopových prvků a především bílkovin, protilátek a růstových faktorů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50110438

Colostrum kapsle IgG 30 obsahují kozí colostrum vyrobené z prvního kozího mléka (mleziva). Použitá technologie zpracování colostra zaručuje zachování plné biologické hodnoty preparátu a maximální účinnosti aktivních látek. Je speciálně enkapsulováno, aby nedocházelo k poškození aktivních látek v žaludku.

Proč kozí colostrum?

Kozí mléko má odlišné složení než kravské a obsahuje méně alergenu kaseinu. Proto je vhodné pro osobyalergií na bílkovinu kravského mléka (kasein). Je také většinou výborně tolerováno při nesnášenlivosti laktózy.

Colostrum neboli mlezivo je první mateřské mléko savců, které se tvoří v mléčné žláze v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje látky důležité pro vývoj budoucího imunitního systému a správný růstový vývoj. Je bohaté na proteiny, protilátky (imunoglobuliny), růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života.

Colostrum doporučujeme užívat zvláště v zimním období při výskytu nachlazení, při rekonvalescenci a pro celkovou podporu organismu. Vhodné je i celoroční užívání.

Dávkování:

Užívejte 1-3 kapsle denně, zapijte vodou či ovocnou šťávou. Nezapíjejte horkým nápojem.

Složení:

Kozí Colostrum IgG30 300 mg v jedné kapsli.

Kozí colostrum IgG30, stearan hořečnatý, oxid křemičitý. Obal kapsle: želatina, oxid titaničitý.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.