Healthy life Venus Love Balls duo yellow

Ostatní

Jemně strukturované venušiny kuličky Healthy life Venus Love Balls duo yellow jsou určeny pro potěšení i jako pomůcka při cvičeních k posilování pánevního dna.
Skladem na e-shopu
449 ušetříte 150 Kč

Původní cena 599 Kč sleva 25%

O produktu

50123268

Jemně strukturované venušiny kuličky se silikonovým povrchem. Healthy life Venus Love Balls duo yellow jsou určeny pro potěšení i jako pomůcka při cvičení k posilování pánevního dna. Pravidelné posilování pánevního dna pomáhá zkvalitňovat sexuální prožitky i předcházet některým zdravotním problémům jako je inkontinence nebo špatné držení těla. Kuličky a jsou vhodné pro občasné i každodenní použití a nebrání provádět běžné denní činnosti či například provozovat sporty. Při jejich nošení můžete žena cítit vzrušení, které se obvykle projeví větší přirozenou lubrikací.

Hlavní vlastnosti:

  • vodotěsnost: ano (IPX8)
  • celková délka: 19 cm
  • délka kuliček: 9 cm
  • průměr kuličky: 3,5 cm
  • barva: žlutá

Složení

Materiál: silikon / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU.

Použití

Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel. Pro důkladnou hygienu používejte dezinfekci na erotické pomůcky.

Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.