HEDELIX s.a. kapky 20ml

HEDELIX s.a. kapky 20ml

50007987
Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
54 Kč 75 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu

Hedelix s.a.je rostlinný přípravek, který se užívá při kašli doprovázejícím nachlazení u dospělých, dospívajících a dětí od 2 let.

Podrobné informace o produktu

Hedelix s.a. je tradiční rostlinný přípravek, který usnadňuje vykašlávání hlenu z dýchacích cest. Přípravek se užívá k léčbě vlhkého kašle, který doprovází nachlazení. Perorální kapky Hedelix s.a. mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 2let.

Jak se přípravek Hedelix s.a. užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 31 kapek. Děti ve věku 5-12 let užívají 3-4x denně 16-20 kapek. Maximální denní dávka je 62 kapek. Děti ve věku 2-4 roky užívají 3x denně 16 kapek. Přípravek není určen dětem do 2 let. Pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle než 7 dní, navštivte lékaře.

Složení:

Léčivou látkou je v 1 ml (= 31 kapek) Hederae helicis folii extractum spissum (hustý extrakt z břečťanového listu) (2,2–2,9:1). Extrahováno směsí ethanolu 50 % (V/V) a propylenglykolu (98:2) 40 mg.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, glycerol, složené aroma (obsahuje badyáníkovou silici, blahovičníkovou (eukalyptovou) silici a levomenthol), tekuté aroma máty rolní (obsahuje silici máty rolní, triacetin, propylenglykol).

Upozornění:

Hedelix s.a. nesmí být podáván kojencům a dětem ve věku do 2 let z důvodu rizika zhoršení respiračních příznaků, a rovněž kvůli obsahu levomentholu, blahovičníkové (eukalyptové) silice a silice máty rolní, které mohou vyvolat vznik alergických reakcí.

Příbalový leták / Složení

Parametry produktu

Značka Hedelix Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 4 let Farmakoterapeutická skupina expektorancia, fytofarmaka, mukolytika
SUKL 57801 EAN 905077

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.