Hedrin ONCE Spray Gel 100 ml

50112426

Zdravotnický prostředek

Skladem na e-shopu

265

O produktu

Přímý zásah na vši a hnidy během 15 minutové aplikace. Tekutý gel ve spreji Hedrin® Once Spray Gel je vysoce účinný proti vším a vajíčkům. Funguje na principu udušení vší. Na rozdíl od insekticidů, které vši otráví, Hedrin působí fyzikálně. Účinná složka Dimeticon obalí vši jako smršťovací folie a Penetrol navíc pomáhá přípravku pronikat přímo do vajíček vší. Ty jsou zahubeny dříve, než se mohou vylíhnout.

Hlavní vlastnosti:

  • snadná a rychlá aplikace pomocí mechanického rozprašovače
  • příjemný k pokožce
  • bez zápachu
  • působí na fyzikálním principu
  • bezpečný

Použití:

Ze vzdálenosti přibližně 10 cm od vlasů rovnoměrně naneste dostatečné množství gelu na SUCHÉ vlasy tak, aby byly vlasy i vlasová pokožka kompletně pokryty gelem a aby jím byly vlasy NASYCENY. Rozetřete gel prsty nebo obyčejným hřebenem od kořínků vlasů ke konečkům. Po nanesení nechte působit na vlasech alespoň 15 minut (možno ponechat i déle).

Přípravek Hedrin® Once působí již po jednom použití, ale je doporučeno provést další kontrolu jeden týden po aplikaci, abyste se ujistili, že žádné vši ani vajíčka neunikly pokrytí přípravkem. Pokud objevíte živé vši, můžete ošetření zopakovat a znovu aplikovat přípravek. Gel lze používat dle potřeby, aniž by si na něj vši vytvořily odolnost.

Složení:

Dimeticone, nerolidol (Penetrol®), PEG/PPG dimeticone co-polymer, silica silylate.

Upozornění:

Gel je určen pro dospělé a děti od 6 měsíců. Lze jej používat v období těhotenství i kojení. Je bezpečný i pro ty, jež trpí ekzémem, alergií. Pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima.

Parametry
Značka Hedrin
Forma Sprej
Věk dítěte od ukončeného 6. měsíce
EAN 5011309009118