Kosmetika

HEI POA Pure Tahiti Monoï oil 1000 flowers 100 ml

Značka: HEI POA
  • Pure Tahiti Monoï oil 100 flowers od značky HEI POA dokonale hydratuje pokožku těla i vlasy. Intenzivně vyživuje a nezanechává mastný film. Hodí se i k masáži.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

279

O produktu: HEI POA Pure Tahiti Monoï oil 1000 flowers 100 ml

50138756

Úvod

Pure Tahiti Monoï oil 1000 flowers od značky HEI POA dokonale hydratuje pokožku těla i vlasy. Ať už jste na pláži nebo ve městě, tato malá lahvička s blahodárným olejem dodává pleti potřebnou výživu a navrací lesk poškozeným vlasům. Monoï, tradiční olej používaný domorodými Polynésany, má široké využití při péči o vlasy a pokožku, ale také při masážích. Tento přírodní olej se extrahuje z kokosové dřeně, ve které se rozkládají poupata místní květiny tiaré (gardénie). Olej s vůní tisíce květin prochází náročným procesem namáčení 1000 květů do litru kokosového oleje. Výroba probíhá ve fázích, kdy se nejprve namáčejí ty nejvoňavější květy (nejprve 200 květů tiaré, poté 200 květů frangipani, 200 květů ibišku, 100 květin Kau Pe, 100 květů Ylang-Ylang a 200 lotosových květů). Šetrný způsob výroby zaručuje jeho špičkovou kvalitu.

Hlavní vlastnosti:

  • intenzivně hydratuje a regeneruje
  • vyživuje pokožku i vlasy
  • nezanechává mastný film

Použití

Pro každodenní použití na tělo a vlasy. Péče o tělo: naneste olej Tahiti Monoï na vlhkou pokožku těla. Péče o vlasy: Před mytím vlasů naneste na suché vlasy Tahiti Monoï. Nechte působit přibližně 20 minut a poté vlasy umyjte šamponem. Péče o velmi suché a kudrnaté vlasy: Vetřete malé množství přípravku na umyté a ručníkem vysušené vlasy do konečků vlasů a již neoplachujte. Monoï olej je tradiční přírodní produkt, který přirozeně tuhne při teplotách pod 24 °C. Chcete-li si plně vychutnat jeho výhody i v zimě, vložte uzavřenou lahvičku do teplé vody.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.