HELAN Balzám proti padání vlasů 100 ml

Kosmetika

Značka: HELAN
Revitalizační balzám, který je obohacen o rostlinný komplex, prodlužuje růstový cyklus vlasů a oddaluje vypadávání. Navíc podporuje vlasovou pigmentaci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
517

O produktu

50116828

Obnovte krásu a vitalitu svých vlasů. Revitalizační balzám, který je obohacen o unikátní rostlinný komplex, prodlužuje růstový cyklus vlasů a oddaluje vypadávání. Navíc také podporuje vlasovou pigmentaci.

Výsledek: 

  • prodlužuje růstový proces vlasů a oddaluje vypadávání
  • podporuje vlasovou pigmentaci
  • pečuje o vlasové vlákno

Složení

Komplex 5 esenciálních minerálů – posiluje a zkrášluje vlasové vlákno; klíčky jetele a fazolí mungo – zlepšují výživu vlasu a podporují jeho pigmentaci; rostlinný komplex – pomáhá obnovit rovnováhu životního cyklu vlasového folikulu.

Použití

Kondicionér HELAN naneste na vlasy umyté revitalizačním šamponem HELAN, jemně masírujte prsty, zabalte hlavu do průtažné potravinové fólie (vytvoří se tak teplé a vlhké prostředí), nechte působit 10 minut. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.

O značce

Certifikovaná přírodní kosmetika Helan si zakládá na použití čistých přírodních surovin, dlouholeté tradici a výzkumu s moderními technologiemi, které dokáží co nejlépe využít rostlinný potenciál. Pro svou kosmetiku pečlivě vybírá pouze certifikované suroviny zejména od lokálních dodavatelů. Cílem je vytvářet etické produkty, které jsou férové k přírodě i lidem a jejich práci. I proto jsou kompletně vymyšleny, vyrobeny a zabaleny pouze v Itálii. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.