HELAN BIMBI Dětský sprchový gel a šampon 500 ml

Kosmetika

Značka: HELAN
HELAN BIMBI Dětský sprchový gel a šampon obsahuje mycí složky rostlinného původu, díky kterým šetrně myje tělíčko, obličej i vlásky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
615

O produktu

50126429

HELAN BIMBI Dětský sprchový gel a šampon s obsahem mycích složek rostlinného původu šetrně myje tělíčko, obličej i vlásky. Zároveň respektuje citlivost dětské pokožky. Navíc díky svému složení neštípe ani nepálí v očích. Je vhodný i pro ty nejmenší miminka a pro všechny typy pokožky, včetně té citlivé.

Výsledek:

  • šetrně čistí dětskou pokožku i vlásky
  • zanechává pokožku hebkou a vláčnou
  • respektuje přirozenou rovnováhu pokožky

Složení

Přípravek obsahuje ovesné proteiny, proteiny ze sladkých mandlí, extrakt z heřmánku a měsíčku lékařského, které jsou pro pokožku prospěšné svými zklidňujícími a hydratačními vlastnostmi.

Použití

Malé množství gelu naneste na mycí houbičku nebo dlaně, napěňte a šetrně omyjte obličej, vlásky a tělo dítěte. Poté jemně, ale důkladně opláchněte. 

O značce

Certifikovaná přírodní kosmetika HELAN si zakládá na použití čistých přírodních surovin, dlouholeté tradici a výzkumu s moderními technologiemi, které dokáží co nejlépe využít rostlinný potenciál. Pro svou kosmetiku pečlivě vybírá pouze certifikované suroviny zejména od lokálních dodavatelů. Cílem je vytvářet etické produkty, které jsou férové k přírodě, lidem i jejich práci. I proto jsou kompletně vymyšleny, vyrobeny a zabaleny pouze v Itálii. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.