Heliocare 360° Mineral Tolerance Fluid SPF50 50 ml

Kosmetika

Značka: HELIOCARE
Heliocare 360° Mineral Tolerance Fluid je určen zejména pro citlivou pokožku. Obsahuje 100% přírodní minerální filtry a spolu s antioxidanty splňuje vysoké standardy ochrany pleti před vnějšími vlivy.
Skladem na e-shopu
535

O produktu

50133572

Intolerantní pleť vyžaduje speciální péči, která nezatěžuje a poskytuje komfort po celý den. Mineral Tolerance Fluid je speciálně vyvinut zejména pro citlivou pokožku. Vysoké SPF 50+ chrání proti UVA/UVB, infračervenému záření a viditelnému světlu. Díky obsahu minerálních filtrů, které jsou 100% přírodní, bude pleť dlouhodobě chráněná. Antioxidanty v přípravku eliminují volné radikály, a tím zachovávají svěží vzhled pleti. Krém se snadno roztírá a nezanechává nežádoucí bílé stopy. Hypoalergenní, bez konzervantů, neparfémovaný a voděodolný.

Výsledek:

  • SPF 50+ a minerální filtry dlouhodobě chrání před vnějšími vlivy
  • antioxidanty bojující proti stárnutí pleti
  • lehká textura, která nezatěžuje citlivou pleť

Složení

Fernblock® FC – antioxidant, obnovuje a chrání pleť, SPF 50+

Použití

Před použitím potřepejte. Dostatečné množství rovnoměrně naneste na pokožku minimálně 30 minut před plánovaným pobytem na slunci. Opakujte při nadměrném pocení a po koupání. Aplikace nedostatečného množství snižuje účinnost přípravku.

Upozornění

Pouze zevní podání. Při nanášení se vyhněte oblasti očí. Při zasažení vypláchněte pod proudem vody. Žádný přípravek 100% nechrání proti UV záření. Vyvarujte se pobytu na přímém slunci. 

O značce

Heliocare je vysokoúčinná sluneční kosmetika. Poskytuje kvalitní ochranu pleti proti ultrafialovému záření. Značka pracuje s přírodními antioxidanty jako je kyselina ferulová, kávová a chlorogenová, které pomáhají eliminovat působení volných radikálů na pokožku a brání hyperpigmentaci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.