Herb&Me Moringa Jahodové potěšení s moringou sypaný čaj 50 g

Čaje a čajové směsi

Ovocná směs na přípravu čaje s moringou a kousky jahod, jablek, šípky a květy slunečnic. Lahodný nápoj vhodný na party i běžný den.
Skladem na e-shopu
155

Cena za 100 g: 310 Kč

O produktu

50113581

Moringa – zázračný jedlý strom. Vitaminová bomba plná živin. Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitaminu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku a příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi.

Zpříjemněte si den jahodovým nápojem s moringou. Lyofilizované kousky jahod, kostičky jablek, šípky, květy slunečnic i červená řepa dodají nápoji výbornou chuť. Nápoj překvapí nejen svojí chutí ale i vzhledem, doporučujeme na party i běžný den. Chutí si získal i děti – zbytek výluhu je totiž výborná ovocná mňamka.


Složení

Jablka kostičky 80,5 %, Šípky slupky 5 %, Červená řepa 4,3 %, Strawberry aroma tekuté přírodní 3,5 %, Moringa 2,2 %, Květy slunečnice 1,2 %.

Použití

Pijte 2-3x denně šálek (1,5–2 dcl). Směs zalijte horkou vodou max. 80 °C v poměru 1–2 čajové lžičky na 1,5–2 dl. Pro přípravu nápoje v konvici přidejte 1 lžičku navíc. Doba vylouhování 8–10 minut (přikrytý šálek), poté přeceďte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.