Herb&Me Moringa z Filipín Cévy-srdce bylinná směs 30 g

Čaje a čajové směsi

Vychutnejte sílu přírody s bohatou směsí bylin, které navozují pohodu a příznivě působí na normální činnost cévního systému a srdce.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
129

Cena za 100 g: 430 Kč

O produktu

50116055

Vychutnejte sílu přírody a vyzkoušejte moringu s bohatou směsí bylin k udržení elasticity cévních stěn a pro správné prokrvení. Srdečník, hloh, jmelí, kozlík a třezalka příznivě ovlivňují normální činnost cévního systému a srdce. Třezalka, kozlík, hloh a zeměžluč působí relaxačně a navozují příjemnou pohodu. Bylinky v kombinaci s moringou olejodárnou působí blahodárně na Váš organismus.

Moringa olejodárná – strom života

Moringa je báječná rostlina, která je užitečná od kořenů až po listy. Její listy jsou považovány za vydatnou stravu a lze je vychutnat syrové, vařené i v usušené podobě. V Indii, odkud moringa pochází, má své místo v tradiční ajurvédské medicíně. Kromě výborných nutričních vlastností moringa podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

Hlavní vlastnosti:

  • čajová směs obsahuje soubor bylin pro srdce a cévy
  • srdečník, hloh, jmelí příznivě ovlivňují normální činnost cévního systému a srdce
  • třezalka, kozlík, hloh a zeměžluč působí relaxačně a navozují příjemnou pohodu

Složení

50 % Moringa olejodárná (Oleifera), jahodník, bříza, jmelí, třezalka, zeměžluč, šalvěj, srdečník, řebříček, kozlík, hloh.

Použití

Bylinnou směs zalijte horkou vodou maximálně 80 °C v poměru 1-2 čajové lžičky na 1,5 – 2 dl. Pro přípravu čaje v konvici přidejte o lžičku navíc. Šálek zakryjte a nechte vyluhovat 8-10 minut, poté slijte. Doporučené dávkování 2-3x denně jeden šálek (1,5 – 2 dl).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.