Herbadent Kids Dětská zubní pasta + kartáček zdarma

Dentální hygiena

O produktu

Herbadent KIDS dětská zubní pasta s fluoridem je bylinková zubní pasta, která účinně a šetrně čistí mléčné zuby a chrání je tak před zubním kazem. Je vyrobena bez použití chemických barviv a cukru. Pravidelné čistění zubů omezuje tvorbu zubního plaku a snižuje riziko zubního kazu. Je vyrobena bez použití chemických pěnidel (bez SLS). Je určena pro děti do 6 let. Vhodná pro každodenní použití i pro pravidelnou ústní hygienu.

Zubní pasta obsahuje:

  • Unikátní přírodní recepturu ze 7 léčivých bylin: řepík, heřmánek, šalvěj, nátržník, hřebíček, fenykl a ženšen. Díky komplexu bylinných aktivních látek chrání dětské dásně a dlouhodobě napomáhá udržovat sliznice dutiny ústní ve výborném stavu.
  • Přírodní pěnidlo a velmi jemné abrazivní složky, které účinně a zároveň šetrně čistí dětské zuby od zubního plaku.
  • 450 ppm fluoridu.

Použití:

Čistěte si zuby minimálně dvakrát denně po jídle kvalitním zubním kartáčkem a dostatečným množstvím zubní pasty.

Složení:

Glycerin, Hydrated Silica, Aqua purificata, PEG-32, Alcohol Denat, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext, Sodium sweetalmondamphoacetate, Sodium Benzoate,Hydroxyethylcellulose, Eugenia caryophyllus oil, Panax Ginseng Root Ext., Foeniculum vulgare oil, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Eugenol.