HERO BABY Lactum 1. 800g

Kojenecká výživa počáteční

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Hero Baby Lactum 1 je určeno pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Receptura byla vyvinuta na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy tak, aby pokrývala potřeby výživy zdravého kojence od prvního dne života. Inspirací bylo složení mateřského mléka, proto kompletní a jedinečné složení Hero Baby Lactum 1 poskytuje dítěti živiny v podobném poměru jaký je v mateřském mléce.

Nutrilact Optimum
Mateřské mléko je pro kojence a novorozence nejlepší výživou, obsahuje nepostradatelné složky pro správnou výživu dítěte, jako jsou například:

Nukleotidy: látky, které posilují imunitní systém kojenců, zlepšují vývoj zažívacího ústrojí a vstřebávání železa. Nukleotidy tvoří základní stavební jednotky DNA a RNA, jsou tak nezbytné pro všechny biologické pochody v dětském organismu.

LCP - polyenové mastné kyseliny s dlouhým řetězcem: mají významný vliv na zdravý vývoj jedince. Podílejí se na vývoji nervového systému a mozku a ovlivňují rozvoj smyslových a poznávacích funkcí dítěte a jeho psychomotorický vývoj.

α-laktalbumin: převládající protein mateřského mléka, který představuje nejvhodnější proteinový profil pro vývoj dítěte. Poskytuje optimální zdroj esenciálních aminokyselin nezbytných pro rozvoj všech funkcí organismu.

Důležité upozornění:
Kojení je pro kojence a novorozence nejlepší výživou. Než se rozhodnete používat náhradní mléčnou výživu, poraďte se se svým dětským lékařem. Pro zdraví kojenců je důležité pečlivé dodržování návodu k přípravě a uvedených doporučení. Od ukončeného 4. měsíce věku doporučujeme podávat pokračovací mléko Hero Baby Lactum 2. Určeno pro zvláštní výživu - potravina pro počáteční kojeneckou výživu.

Unikátní praktický uzávěr
Kojenecká mléka Hero Baby Lactum jsou vybavena unikátním uzávěrem, který umožňuje hygienické
dávkování a skladování a díky kterému vydrží prášek déle čerstvý. Odměrka, hygienicky uchycená na spodní
straně víčka zaručuje, že přípravu mléka zvládnete hravě jednou rukou.

Složení výrobku:
Demineralizovaná sušená syrovátka, rostlinné oleje, sušené odtučněné mléko, laktóza mléčný tuk, demineralizovaná syrovátková bílkovina obohacena o α-laktalbumin, vaječné fosfolipidy, minerální látky, emulgátor sójový lecitin, aminokyseliny (arginin, histidin, tryptofan), vitaminy (vitamin C, E, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B1, B6, A, B2, kyselina listová, vitamin K, biotin, vitamin D3 a B12), rybí olej, cholin, taurin, inositol, nukleotidy (cytidin-5’-monofosfát, uridin-5’-monofosfát, adenosin-5’-monofosfát a guanosin-5’- monofosfát), karnitin.
  • obsahuje sójový lecitin
  • obsahuje vaječný lecitin
  • obsahuje rybí olej
Způsob přípravy:
Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Pro správnou výživu dodržujte přesně následující pokyny:
  1. Kojeneckou láhev, dudlík, odměrku ve víčku a další pomůcky, které budete při přípravě Hero Baby Lactum 1 potřebovat, umyjte a 10 minut vyvařte.
  2. Nalijte do kojenecké láhve odpovídající množství vroucí vody a nechte ochladit na 40 °C.
  3. Přidejte daný počet zarovnaných odměrek Hero Baby Lactum 1, který je uveden v tabulce dávkování nebo který vám doporučil lékař.
  4. Láhev uzavřete, protřepejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Před podáním dítěti zkontrolujte na hřbetu ruky, že teplota není vyšší než 37 až 40 °C.
Dávkovací tabulka:
Plná odměrka obsahuje 4,3 g Hero Baby Lactum 1 a odpovídá 22,2 kaloriím (odlišné dávkování určí lékař).

Věk Voda (ml) Počet odměrek Počet dávek/24 hodin
1. týden 60 2 3
2. týden 90 3 6
3. a 4. týden 120 4 6
2 měsíce 150 5 6
3 měsíce 180 6 5
4 měsíce 210 7 5
5 měsíců 240 8 4
Dodržujte dávkování uvedené v tabulce. Neměňte poměr prášku a vody bez rady lékaře, může dojít k poškození zdraví dítěte. Používejte výhradně zarovnanou dávkovací odměrku (bez stlačení obsahu), která je přiložena v dóze. Pro každé krmení připravte čerstvou směs. Nepoužívejte mléko, které v láhvi zbylo po minulém krmení.

Balení:
800 g

Zdroj: www.herobaby.cz

Parametry